سود جالب سامسونگ از گلکسی نوت ۷

به نظر می‌رسد که سامسونگ در بازار شرق آسیا توانسته است تا بر بحران مربوط به گلکسی نوت 7 فائق بیاید و ضررهای ناشی از این تلفن همراه را با فروش بیشتر مدل‌های دیگر جبران کند.

سود جالب سامسونگ از گلکسی نوت ۷

به نظر می‌رسد که سامسونگ در بازار شرق آسیا توانسته است تا بر بحران مربوط به گلکسی نوت ۷ فائق بیاید و ضررهای ناشی از این تلفن همراه را با فروش بیشتر مدل‌های دیگر جبران کند.

ماجرای تلفن همراه گلکسی نوت ۷ و آتش گرفتن آن به‌ هیچ‌ عنوان خبر جدیدی به‌حساب نمی‌آید ولی این ماجرا ابعاد جدید و نسبتا مثبتی برای سامسونگ در بازار شرق آسیا به همراه داشته است.به نظر می‌رسد که طرح ارائه شده توسط سامسونگ جهت پس دادن پول مشتریان و یا جایگزینی دستگاه آنها به‌خوبی توسط کاربران موردپذیرش قرارگرفته است.


سود جالب سامسونگ از گلکسی نوت ۷


بر اساس این طرح کاربران می‌توانند یا هزینه کامل خرید تلفن همراه خود را از سامسونگ دریافت نموده و یا یکی دیگر از محصولات سامسونگ را به‌جای دستگاه خود دریافت کنند.حال آمار به‌ دست‌ آمده از شرق آسیا نشان می‌دهد که درصد بسیار زیادی از کاربران برای تعویض تلفن همراه خود اقدام کرده و به‌ هیچ‌ عنوان به دنبال پس گرفتن پول خود نرفته‌اند.

آمار به‌دست‌آمده خبر از درخواست ۹۰ درصدی تعویض با گلکسی اس ۷ در کشورهایی مانند تایوان می‌دهند و علاوه بر آن این امر موجب افزایش درخواست برای مدل گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج نیز شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب