آغاز تولید تراشه‌های ۱۰ نانومتری برای اولین بار در جهان

سامسونگ امیدوار است با انتشار این خبر، بتواند اندکی از فشاری که بر این کمپانی بعد از انفجار گلکسی نوت 7 وارد شد،‌بکاهد

آغاز تولید تراشه‌های ۱۰ نانومتری برای اولین بار در جهان

سامسونگ امیدوار است با انتشار این خبر، بتواند اندکی از فشاری که بر این کمپانی بعد از انفجار گلکسی نوت 7 وارد شد،‌بکاهد!شرکت سامسونگ دیروز اعلام کرد برای اولین بار در جهان تولید انبوه تراشه های ۱۰ نانومتری را آغاز کرده است. در حال حاضر اکثر تراشه‌های مورد استفاده در محصولات الکترونیکی ۱۶ نانومتری هستند.

سامسونگ در بیانیه خود در این زمینه تصریح کرده که اولین مجموعه از محصولات فناوری مجهز به تراشه های ۱۰ نانومتری اوایل سال آینده میلادی در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرند. در این بیانیه اشاره‌ای به نوع و مشخصات این محصولات و شرکت‌های سازنده آنها نشده است.شرکت کوالکوم که قصد دارد مدل تازه تراشه‌های اسنپ دراگون ۸۳۰ را با استفاده از فناوری ۱۰ نانومتری تولید کند به همین منظور قراردادی با سامسونگ منعقد خواهد کرد.

پردازنده‌هایی که پس از همکاری دو طرف تولید می‌شوند در نیمی از گوشی‌های هوشمند گالکسی اس مورد استفاده قرار می‌گیرند. عرضه این گوشی هوشمند قدرتمند در بازار از اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی آغاز می‌شود.سامسونگ این روزها به علت انفجار مکرر باتری گوشی‌های گالکسی نوت ۷ خود با فشارهای فزاینده‌ای مواجه بوده و امیدوار است با انتشار اخبار مثبت این چنینی تا حدی از سیل انتقادات از خود بکاهد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی هندسه تحلیلی بخش دوم
چهارم ریاضی     دبیر : سینا محمد پور