تاخیر سه ماهه Sniper: Ghost Warrior 3 برای بهینه سازی

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 - که بازسازی مجددی برای سری Sniper: Ghost Warrior محسوب می‌شود و قرار بود در ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۷ عرضه شود - هم‌اکنون با تاخیری سه‌ماهه عرضه خواهد شد.

تاخیر سه ماهه Sniper: Ghost Warrior 3 برای بهینه سازی

بازی Sniper: Ghost Warrior 3 - که بازسازی مجددی برای سری Sniper: Ghost Warrior محسوب می‌شود و قرار بود در ماه ژانویه‌ی ۲۰۱۷ عرضه شود - هم‌اکنون با تاخیری سه‌ماهه عرضه خواهد شد.استودیو سی‌آی گیمز (CI Games) دقایقی پیش رسما اعلام کرد که بازی سبک شوترِ Sniper: Ghost Warrior 3 تا روز چهارم آوریل سال ۲۰۱۷ (مصادف با ۱۵ فروردین ۱۳۹۶) تاخیر خورده است و قرار است در تاریخ مذکور، برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه شود.

 سی‌آی گیمز در توضیحات رسمی مربوط به این تاخیر گفت که اعمال تاخیر سه‌ماهه در عرضه‌ی بازی، این فرصت را به تیم سازنده می‌دهد که بازی را زیباتر و بهتر کرده و همچنین برخی بهینه‌سازی‌ها را نیز در آن اعمال کنند. همانطور هم که پیش‌تر اعلام شده بود، Ghost Warrior 3 یک بازی سبک شوترِ جهان‌باز است؛ این درحالی است که نسخه‌های قبلی این سری، بیشتر روندی خطی را پیش گرفته بودند.

 مارک تیمینسکی، مدیرکل استودیو سی‌آی گیمز، در بیانیه‌ای رسمی گفت:

ما در حال ساخت یک بازی جاه‌طلبانه هستیم و برای اینکه مطمئن شویم این بازی مطابق انتظارات طرفداران عمل خواهد کرد، متاسفانه به چند ماه وقتِ بیشتر احتیاج داریم. هدف ما این است که اطمینان پیدا کنیم Sniper: Ghost Warrior 3 بر روی تمامی پلتفرم‌های مقصدش، بدون مشکل اجرا می‌شود و در حال حاضر، ما کارهای مهمی برای انجام داریم تا بازی را بهینه‌سازی کنیم.

 او در ادامه‌ی صحبت‌های خود، با ستایش این بازی گفت:

Sniper: Ghost Warrior 3 بزرگ‌ترین پروژه‌ای است که تا‌به‌حال بر روی آن کار کرده‌ایم و [به همین دلیل است که] تمام اعضای تیم به سختی درحال تلاش هستند تا این بازی را زیباتر و بهتر کنند. من واقعا امیدوار هستم که تمامی طرفداران، تصمیم اتخاذشده توسط مارا درک کنند و برای چیزی که ما برای آن بسیار هیجان‌زده هستیم، سه‌ماه بیشتر صبر کنند. تاخیر سه‌ماهه‌‌ی Sniper: Ghost Warrior 3، نه‌تنها این بازی را [از بسیاری از جهات] بازسازی کرده و آن را بهبود می‌بخشد، بلکه تعریف مجددی از بازی‌های این سبک را به رخ همه خواهد کشید. این بازی، آغاز جدیدی برای مجموعه‌ی Sniper: Ghost Warrior محسوب می‌شود. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب