Facebook At Work تا ماه آینده به کاربران عرضه می‌شود

در سال 2014 شاهد انتشار اخباری در مورد تصمیمات فیس بوک برای عرضه یک پلتفرم جدید بودیم

Facebook At Work تا ماه آینده به کاربران عرضه می‌شود

در سال 2014 شاهد انتشار اخباری در مورد تصمیمات فیس بوک برای عرضه یک پلتفرم جدید بودیم.در آن زمان گفته می شد که این شرکت قصد دارد یک نسخه به خصوص از شبکه اجتماعی خودش را با هدف جذب مشاغل راه اندازی کند. این خبر مدت ها بعد یعنی در سال 2015 تایید شد چرا که اولین نسخه پلتفرم فیس بوک در محل کار تولید شده و تحت تست های اولیه قرار گرفته بود، حالا هم به نظر می رسد که این نسخه آماده عرضه رسمی به تمامی کاربران است.

بر اساس گزارشات اخیر، ظاهراً فیس بوک آماده است تا Facebook At Work یا فیس بوک در محل کار را در ماه آینده رونمایی کند. اما فیس بوک در محل کار چیست؟ اگر این اولین بار است که نام چنین پلتفرمی را می شنوید، باید بدانید که احتمالاً این پلتفرم همچنان در هسته های داخلی همان فیس بوکی تعبیه شده که از آن استفاده می کنید. تنها تفاوت پلتفرم جدید با فیس بوک اصلی این است که یک حساب کاربری جداگانه را به شما ارایه خواهد کرد و بنابراین اگر بخواهید مطالب کاری خاصی را با همکارانتان به اشتراک بگذارید، فیس Facebook At Work همان پلتفرمی ست که به سراغ آن خواهید رفت.

در حال حاضر تنها شرکت های منتخب در تست اولیه این پلتفمر شرکت داده شده اند و اگر شایعات اخیر صحت داشته باشند، فیس بوک در ماه آینده این پلتفرم را به تمامی کاربران ارایه خواهد کرد. همچنین گفته می شود که احتمالاً فیس بوک یک برنامه قیمت گذاری متفاوت را برای این پلتفرم ارایه خواهد کرد و کاربران فعال به صورت ماهیانه مبالغ مشخصی را بر اساس میزان استفاده و به جای یک هزینه ثابت پرداخت خواهند کرد.

مزیت برنامه قیمت گذاری جدید در این است که فیس بوک درآمد زیادی از شرکت های بزرگ به دست خواهد آورد و در صورتی که این روش باب طبعشان نباشد، این شرکت ها و پرسنل شان دیگر به استفاده از آن ادامه نخواهند داد و بنابراین دیگر مجبور به پرداخت یک هزینه ثابت نیستند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : پدرام رحمتی