تصمیم جدید آئودی برای تولید ابرخودروی الکتریکی

آئودی یکی از تولیدکنندگان آلمانی خودروهای لوکس است که اخیرا از تمرکز بر روی اتومبیل‌های الکتریکی خبر داده بود.

تصمیم جدید آئودی برای تولید ابرخودروی الکتریکی

آئودی یکی از تولیدکنندگان آلمانی خودروهای لوکس است که اخیرا از تمرکز بر روی اتومبیل های الکتریکی خبر داده بود. Audi R8 یکی از بهترین ابرخودروهایی است که این کمپانی تا کنون تولید کرده است. این اتومبیل ابتدا در بخش خودروهای الکتریکی در نمایشگاه اتومبیل ژنو 2015 به نمایش گذاشته شد، اما به نظر میرسد در نهایت این خودرو الکتریکی راهی جاده ها نخواهد شد. بنا بر یک گزارش جدید، این کمپانی آلمانی پروژه Audi R8 را کنسل کرده است.


آئودی برای این اتومبیل برقی قیمتی معادل 1.1 میلیون دلار در نظر گرفته بود، قیمتی که قطعا مناسب متوسط مصرف کنندگان نبود. گفته می شود آئودی کمتر از 100 نمونه از این خودرو را تولید کرد و عدم دریافت واکنش مثبت از طرف مصرف کنندگانی که قدرت خرید آن را داشتند باعث شد آئودی در تصمیم خود برای توقف این پروژه مصمم تر شود.
Audi R8 e-tron از یک باتری 92 کیلو وات ساعتی با دو موتور الکتریکی برخوردار است که توانی معادل 456 اسب بخار را تولید می کردند. آئودی ادعا کرده بود که این اتومبیل صفر تا صد را در 3.9 ثانیه طی می کند. این خودرو تنها مدل در گروه R8 است که از سیستم متحرک چرخ های عقب برخوردار است.


آئودی اتومبیل الکتریکی دیگری را نیز عرضه می کند که البته به اندازه R8 هیجان انگیز نیست. A3 e-tron یک خودروی هیبریدی است که متوسط مصرف کنندگان قادر به خرید آن هستند. احتمال داده می شود آئودی مشغول کار بر روی اتومبیل های برقی دیگری باشد که در سال های آتی عرضه می شوند. این کمپانی بخشی از کارخانه اتومبیل سازی فولکس واگن است که اخیرا توجه زیادی را به خودروهای برقی معطوف کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب