با 750 هزار دلار یک کوروت الکتریکی برانید

کمپانی Genovation که در مریلند آمریکا قرار دارد، چندی پیش یک کوروت C6 تمام الکتریکی ساخت که از حداکثر سرعتی برابر با 322 کیلومتر بر ساعت برخوردار است.

با 750 هزار دلار یک کوروت الکتریکی برانید

کمپانی Genovation  که در مریلند آمریکا قرار دارد، چندی پیش یک کوروت C6 تمام الکتریکی ساخت که از حداکثر سرعتی برابر با 322 کیلومتر بر ساعت برخوردار است. حالا، این کمپانی مشغول ساخت کوروت تمام الکتریکی دیگری است که برگرفته از C7 Grand Sport است.

به گفته Genovation، این خودروی جدید که نام GXE بر آن نهاده شده از موتوری مشابه موتور پروژه C6 این کمپانی برخوردار خواهد بود؛ موتوری با 660 اسب بخار قدرت و 600 پوند فوت گشتاور. این مشخصات به این معناست که این خودرو از باتری 44 کیلووات ساعتی بهره می برد که می تواند سرعتی معادل 330 کیلومتر بر ساعت را در طول مسافتی برابر با 210 کیلومتر خلق کند. Genovation ادعا می کند که این خودرو از توزیع وزن 50/50 و مرکز ثقل کم ارتفاعی برخوردار است و بنابراین عملکرد آن در پیچ ها با کوروت برابری خواهد کرد.
Genovation در مورد این خودرو سیاستی متفاوت با C6 را پیش گرفته و قصد دارد فقط 75 نمونه از C7 GXE را تولید کند. قیمت در نظر گرفته شده برای این خودرو 750 هزار دلار است که حدود 50% از قیمت خرده فروشی لامبورگینی آوانتادور بیشتر است.
علاقمندانی که قصد دارند با خرید این خودرو به محیط زیست نیز کمک کنند، می توانند هم اکنون با 250 هزار دلار پیش پرداخت یکی از این کوروت ها را از آن خود کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب