Shadow Warrior 2، اولین بازی با فناوری HDR و Multi-Res S

بازی Shadow Warrior 2 به تازگی توسط کمپانی Devolver Digital منتشر شده و به نظر می‌رسد اولین بازی کامپیوتری است که از قابلیت پخش HDR و تکنیک Multi-Res Shading بهره می‌برد.

Shadow Warrior 2، اولین بازی با فناوری HDR و Multi-Res S

بازی Shadow Warrior 2 به تازگی توسط کمپانی Devolver Digital منتشر شده و به نظر می رسد اولین بازی کامپیوتری است که از قابلیت پخش HDR و تکنیک Multi-Res Shading بهره می برد.بازی Shadow Warrior 2 توسط استودیوی بازیسازی Flying Wild Hog در سبک اکشن، شوتر و ماجراجویی طراحی و ساخته شد و کمپانی Devolver Digital در 13 اکتبر 2016 (22 مهر 95) این بازی را منتشر نمود. داستان Shadow Warrior 2 که در ادامه نسخه قبلی این مجموعه ساخته شده، پنج سال پس از زمانی که Lo Wang اتحاد میان رئیسش و خدایان باستانی قلمرو سایه ها را از بین برد، ادامه می یابد.

یکی از نقاط قوت بازی، گرافیک بی نظیر آن است، به طوری که بسیاری این بازی را از نظر گرافیکی تحسین نمودند. به گفته سازندگان، Shadow Warrior 2 از قابلیت پخش HDR و استفاده از تکنیک Multi-Res Shading کارت گرافیکی Nvidia پشتیبانی می کند.قابلیت پخش HDR برای اولین بار توسط کمپانی سونی در سال گذشته نمایش داده شد. در فناوری HDR، تصاویر با رنگ آمیزی غنی تری نمایش داده می شوند؛ البته برای لذت بردن از چنین تصاویری، شما باید تلویزیون یا مانیتوری داشته باشید که دارای فناوری پخش HDR باشد. کمگانی های مایکروسافت و سونی، قابلیت HDR را به تعدادی از بازی هایشان اضافه نمودند، و Shadow Warrior 2 اولین بازی ویدیویی است که این قابلیت را در کامپیوترهای شخصی پشتیبانی می نماید.

از طرف دیگر، تکنیک Multi-Res Shading برای رندر (Render) گرفتن بازی با رزولوشن بالاتر استفاده می شود. البته با اینکه تصویر در مرکز صفحه نمایش مطابق رزولوشن انتخابی شما رندر می شود،اما تصاویر در لبه های صفحه نمایش در رزولوشن های پایین تری رندر می شوند. این تکنیک Nvidia در بازی های واقعیت مجازی بکار می رود، اما این اولین بار است که مشاهده می کنیم تکنیک Multi-Res Shading برای یک بازی معمولی استفاده می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : پدرام رحمتی