فیس بوک در حال تست Add Contact در مسنجر

فیس بوک در حال آزمایش یک قابلیت جدید برای اپلیکیشن مسنجر است که روش تازه ای را روی سیستم فعلی پیاده می‌کند.

تا کنون اگر می خواستید به فردی در مسنجر فیس بوک پیام بدهید و اگر آن فرد جزو دوستان شما نبود، یک پیام درخواست برای شما ارسال می شد. این پیام به شما اجازه می داد که با سایر افراد ناشناسی که لزوماً او را به جمع دوستان خود اضافه نکرده اید چت کنید. اما به نظر می رسد که فیس بوک در حال آزمایش یک قابلیت جدید برای اپلیکیشن مسنجر است که روش تازه ای را روی سیستم فعلی پیاده می کند.

این شبکه اجتماعی در حال تست یک قابلیت جدید به نام “Add Contact” در مسنجر است. اساسا اگر می خواهید در مسنجر به کسی پیام بفرستید اما در عین حال قصد ندارید او را به دوستان فیس بوکی خود اضافه کنید، می توانید به جای اضافه کردن او به دوستان خود فیس بوک، او را تنها به لیست مخاطبین مسنجر اضافه کنید. در واقع انگار که مسنجر یک شبکه اجتماعی جداست و کاری با خود فیس بوک ندارد.

با توجه به اینکه فیس بوک تا حدودی مسنجر را از اپلیکیشن موبایلی خود حذف کرده و آن را به یک اپلیکیشن جداگانه تبدیل کرده، این اقدام جدید فیس بوک هم می تواند به هدف جدیدش برای تبدیل مسنجر به یک محصول کاملاً مستقل که قادر است با سایر اپلیکیشن های پیام رسانی مانند واتس اپ، لاین، اسنپ چت، ویچت و غیره رقابت داشته باشد، کمک بزرگی کند.


هنوز مشخص نیست که این قابلیت دقیقاً در چه تاریخی عرضه خواهد شد و آیا به تمامی کاربران مسنجر ارسال می شود اما پیش از این هم شاهد آن بوده ایم که فیس بوک قابلیت های جدیدی را تست کرده اما لزوماً همه آنها را به محصول نهایی اضافه نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب