تعدد گلزنان در رئال مادرید زیدان

از زمان هدایت رئال مادرید توسط زیدان، این تیم 38 گل در 101 بازی به ثمر رسانده است و ایسکو و مارسلو، جدیدترین گلزنان مادریدی‌ها در فصل جاری بوده اند.


"، یکی از بارزترین خصوصیات رئال مادریدی که توسط زیدان هدایت می شود، شرکت کردن مدافعان و هافبک ها در امر گلزنی است. آمار 2.6 گل در هر بازی از زمان حضور سرمربی فرانسوی، موید افکار هجومی زیزو است.

 

آسنسیو، کارواخال و راموس، با گلزنی در برابر سویا در فینال سوپرکاپ، اولین گلزنان کهکشانی ها در فصل جاری بودند. گرت بیل، تونی کروس و آلوارو موراتا، توانستند در مقاطع ابتدایی فصل و در زمان غیبت رونالدو و بنزما، بار گلزنی لوس بلانکوس را به دوش بکشند. در جریان پیروزی پر گل برابر اوساسونا، نام رونالدو، په په، مودریچ و دنیلو نیز به لیست گلزنان اضافه شد.

 

 

 

 

خامس و بنزما برای اولین بار در فصل جاری در برابر اسپانیول گلزنی کردند و ایسکو و مارسلو نیز با درخشش در برابر بتیس، لیست گلزنان تیم زیدان در فصل جاری را شلوغ تر کزدند. در حال حاضر و از لیست اصلی بازیکنان رئال تنها ماریانو، ناچو، کاسمیرو، وازکز، کواچیچ و کوئنترائو به اضافه سنگربانان این تیم در امر گلزنی ناکام بوده اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب