چراغ سبز مدیران رئال به بازگشت چیچاریتو

دو مدیر بلندپایه باشگاه رئال مادرید نسبت به بازگرداندن چیچاریتو، مهاجم مکزیکی با دیده مثبت نگاه می‌کنند.

چراغ سبز مدیران رئال به بازگشت چیچاریتو

، خاویر هرناندز، مهاجم مکزیکی، تابستان 2015 از یونایتد به لورکوزن پیوست. او که در یک سال حضور قرضی اش  در باشگاه مادریدی اغلب نیمکت نشین بود، هرگاه که به زمین می آمد، تاثیر مثبتی روی بازی رئال می گذاشت.

با گل او به اتلتیکو در یک چهارم لیگ قهرمانان بود که رئال راهی نیمه نهایی شد.

 

 

 

او از ابتدای حضورش در لورکوزن، در این تیم بازی های بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته است و تیم های زیادی خواهان به خدمت گیری او هستند.

سانتیاگو آگوادو، یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید به بازگشت خاویر هرناندز چراغ سبز نشان داده است. زمانی که درباره بازگشت مهاجم مکزیکی لورکوزن از او سوال شد، به خبرنگار FoxSport گفت:" البته که دوست دارم او باز گردد. زیرا ما می دانیم که چه بازیکن فوق العاده ای است."

 

مانوئل سرزو دیگر مدیر رئال نیز در همین رابطه گفت:" چیچاریتو در رئال حضور داشت و مثل هر بازیکن جدیدی نیاز به زمان داشت تا خودش را نشان دهد اما در رئال گاهی به شما فرصت کافی نمی رسد و به همین دلیل عمر حضور او در جمع ما کوتاه بود. پیشنهاد خوبی از لورکوزن دریافت کرد و حالا شرایط برای او عالی پیش می رود."

 

لازم به ذکر است که چیچاریتو فصل 2014-2015 در 33 بازی برای رئال 9 گل به ثمر رساند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب