پیشنهاد نجومی منچسترسیتی به لوییس سوارز

پپ گواردیولا، سرمربی انگلیسی منچستر سیتی در تابستان امسال قصد داشت با پرداخت 90 میلیون یورو، لوییس سوارز را از بارسلونا خریداری کند.

پیشنهاد نجومی منچسترسیتی به لوییس سوارز

منچسترسیتی در تابستان امسال پیشنهادهایی برای جذب لوییس سوارز، مسی، نیمار و بوسکتس ارائه داد که هیچ کدام مورد موافقت سران بارسلونا قرار نگرفت. در جریان دیدارهای دوستانه بارسلونا در فصل تابستان، سران باشگاه منچسترسیتی قصد داشتند تا نظر سوارز را برای بازگشت به لیگ جزیره جلب کنند که در این راه موفق نبودند. همچنین گواردیولا قصد داشت تا نیمار و مسی، دو ستاره مثلث هجومی بارسلونا را با مبالغی بالا جذب کند که این دو بازیکن نیز ترجیح دادند در اسپانیا بمانند.

 

 

 

 

دیگر بازیکن مورد نظر سرمربی سابق بارسا، سرخیو بوسکتس بود که به نوعی فوتبال خود را مدیون گواردیولاست و او نقش مهمی در شکوفایی این بازیکن داشته است اما چندی پیش بوسکتس نیز قرارداد خود را با بلوگرانا تمدید کرد تا تلاش سیتیزن ها برای جذب ستارگان بارسا بی ثمر بماند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب