حضور نوکیا در MWC 2017 تایید شد

هنوز چندین ماه تا برگزاری کنگره جهانی موبایل یا MWC 2017 فرصت باقی مانده است .

حضور نوکیا در MWC 2017 تایید شد

هنوز چندین ماه تا برگزاری کنگره جهانی موبایل یا MWC 2017 فرصت باقی مانده است .در اکثر مواقع با توجه به پیشینه فعالیت این کنگره جهانی در سال های گذشته، پیش بینی اینکه چه شرکت هایی در این مراسم حضور خواهند داشت و چه محصولاتی را معرفی خواهند کرد، کار سختی نیست اما MWC امسال کمی جذاب تر از همیشه خواهد بود.

شرکت نوکیا با ارسال یک توییت از سوی حساب رسمی خود اعلام کرد که در MWC 2017 حضور خواهد داشت؛ یا حداقل مدیر عامل این شرکت، Rajeev Suri، اجرای یک سخنرانی را بر عهده خواهد گرفت. هنوز مشخص نیست که هدف از این سخنرانی چه خواهد بود اما با توجه به اینکه انتظار می رود شرکت نوکیا در سال 2017 به بازار اسمارت فون ها بازگردد، احتمالاً محصولات جدیدی را برای معرفی آماده کرده است.

در واقع اخیراً شایعات جدیدی در مورد یک تبلت مرموز با برند نوکیا منتشر شده است و شاید در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن به بیرون درز کند. اما باید اشاره کنیم که نوکیا دیگر قصد ندارد مسئولیت تولید محصولاتش را خودش بر عهده بگیرد و این کار را به سایر شرکت ها خواهد سپرد. به همین دلیل از این پس محصولات برند نوکیا تنها نام این شرکت را یدک خواهند کشید.

نوکیا علاوه بر اسمارت فون ها، محصولات دیگری مثل دوربین نوکیا Ozo را نیز در دست تولید دارد که مخصوص واقعیت مجازی طراحی شده است؛ بنابراین شاید در این مراسم  یک محصول جدید علاوه بر یک اسمارت فون یا تبلت را از سوی نوکیا ببینیم. اما کسی چه می داند، شاید این محصول جدید از حوزه نرم افزاری باشد و یک پلتفرم موبایلی جدید به کاربران ارایه شود. در هر حال باید تا برگزاری این مراسم و رخدادهای شگفت انگیز آن منتظر بمانیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب