تصویر قهرمان Titanfall 2 بر روی کاور انحصاری بازی ژاپن

بازی Titanfall 2 یکی دیگر از بازی‌های مورد انتظار سال 2016 است که روز هفتم آبان برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تصویر قهرمان Titanfall 2 بر روی کاور انحصاری بازی ژاپن

 بازی Titanfall 2 یکی دیگر از بازی های مورد انتظار سال 2016 است که روز هفتم آبان برای کنسول های PS4 و Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. مطابق اعلامیه جدید سازندگان، این بازی با یک کاور انحصاری در ژاپن توزیع می شود. 

بازی Titanfall 2، توسط استودیوی بازیسازی Respawn Entertainment در سبک اکشن و شوتر طراحی و ساخته شده و کمپانی محبوب و پرآوازه الکترونیک آرتز نیز مسئولیت انتشار این عنوان را بر عهده دارد. این بازی در ادامه نسخه قبلی این مجموعه که در سال 2014 منتشر شده بود، جریان دارد و در قالب اول شخص طراحی شده است.

روز گذشته در طی خبری رسمی، استودیو Respawn اعلام کرد که یک کاور ویژه برای این بازی طراحی شده که بر روی آن، قهرمان داستان یعنی BT-7274 شمشیر رونین را در دست دارد. این کاور، برای گیمرهای ژاپنی طراحی شده و به صورت اضافی همراه با بازی عرضه خواهد شد.

مدیر هنری این پروژه (Joel Emslie)، عرضه این کاور را اعلام نمود و ابراز داشت که به فرهنگ ژاپنی ها علاقمند است و از انیمه های مختلفی از جمله Macross؛ Akira؛ Gundam؛ Appleseed؛ Ghost in the Shell و ... الهام گرفته است. Titanfall 2 در ژاپن نیز همانند سرتاسر دنیا در روز 28 اکتبر (هفتم آبان) برای کنسول های محبوب نسل هشتمی و سیستم عامل ویندوز منتشر می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب