فیس بوک در حال تست قابلیت Data Saver در مسنجر

قابلیت Data Saver امروزه به یک رویکرد تبدیل شده است و اکثر شرکت‌های بزرگ فعال در حوزه تکنولوژی در حال اضافه کردن این قابلیت به محصولات و سرویس‌های خود هستند.

فیس بوک در حال تست قابلیت Data Saver در مسنجر

قابلیت Data Saver امروزه به یک رویکرد تبدیل شده است و اکثر شرکت های بزرگ فعال در حوزه تکنولوژی در حال اضافه کردن این قابلیت به محصولات و سرویس های خود هستند. برای مثال گوگل اخیراً قابلیت Data Saver را به اندروید اضافه کرد و پس از آن، فیس بوک دست به کار شد و این قابلیت را به اپلیکیشن اصلی فیس بوک آورد. این شرکت قطعاً به این ایده علاقه مند شده چرا که به نظر میر رسد در حال تست قابلیت Data Saver در اپلیکیشن مسنجر نیز هست.

قابلیت Data Saver می تواند میزان مصرف دیتای اپلیکیشن ها را کاهش دهد و قابلیت Data Saver اضافه شده به بخش تنظیمات اپلیکیشن مسنجر نیز قادر است میزان دیتای مصرفی را هنگامی که کاربر مشغول تماشای تصاویر و ویدیوهای دریافتی ست، کاهش دهد. این روند با فعال کردن یک دکمه "کلیک برای دانلود" انجام می شود؛ به جای اینکه همه ویدیوها و تصاویر به محض دریافت به صورت اتوماتیک دانلود شوند.

این اتفاق هنگامی که در حال استفاده از دیتای موبایل هستید خواهد افتاد و اگر دستگاه به شبکه وای فای متصل باشد، این اپلیکیشن به دانلود اتوماتیک تصاویر و ویدیوها ادامه می دهد. همچنین یک قابلیت دیگر برای مشاهده اینکه چه مقدار داده ذخیره شده است وجود دارد که قابلیت ریست کردن نیز دارد.

به نظر می رسد که فیس بوک در حال آزمایش این قابلیت هاست و هنوز آن را به صورت عمومی به تمامی کاربران ارایه نکرده است. شما می توانید آخرین نسخه مسنجر (93.0.0.9.6) را در وب سایت APK Mirror و یا در برنامه بتای گوگل پلی پیدا کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب