پی‌پال برنامه‌های ویندوزفون، بلک‌بری و آمازون را متوقف می‌کند

اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.

پی‌پال برنامه‌های ویندوزفون، بلک‌بری و آمازون را متوقف می‌کند

اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.شرکت خدمات پرداخت اینترنتی پی‌پال می‌گوید به زودی ارائه خدمات از طریق برنامه‌های همراه خود که برای سیستم‌عامل‌های ویندوزفون، بلک‌بری و فایر او.اس آمازون طراحی شده‌اند را متوقف می‌کند.

علت این تصمیم تعداد اندک کاربرانی است که از سیستم‌عامل‌های همراه یاد شده برای دسترسی به خدمات پی‌پال استفاده می‌کنند. به بیان دیگر اکثریت مطلق مشترکان پی‌پال کاربر اندروید و آی.او.اس هستند.

اگر چه این تصمیم‌گیری در مورد ویندوزفون و بلاک‌بری چندان عجیب و غیرمنتظره به نظر نمی‌رسد، اما با توجه به موقعیت خاص آمازون به عنوان یک فروشگاه بزرگ اینترنتی که خود عرضه کننده تبلت‌های کیندل فایر است انتظار نمی‌رفت آمازون هم مشمول این تصمیم شود.

پی‌پال هنوز خود توضیحات چندانی در این مورد ارائه نکرده و صرفا ادعا کرده که این تصمیم به طراحی برنامه‌های همراه بهتری برای اندروید و آی.او.اس منجر می‌شود. در بخشی از بیانیه پی‌پال در این مورد آمده است: چنین تصمیمی برای ما دشوار بود. اما معتقدیم با این‌کار می‌توانیم منابعمان را برای بهبود تجربه کاربری مشتریان اختصاص دهیم.کاربران گوشی‌های مجهز به سیستم‌عامل‌هایی که دیگر توسط پی‌پال پشتیبانی نمی‌شوند باید از مرورگر گوشی برای مراجعه به پی‌پال و دسترسی به خدمات پرداخت مالی استفاده کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب