مایکروسافت فروش گوشی‌های لومیا را از ماه دسامبر متوقف می‌کند

خبر عجیب و جدیدی نیست اگر بگوییم پلتفرم ویندوز فون/ ویندوز 10 موبایل به اندازه ای که مایکروسافت انتظارش را داشت طرفدار پیدا نکرد.

مایکروسافت فروش گوشی‌های لومیا را از ماه دسامبر متوقف می‌کند

خبر عجیب و جدیدی نیست اگر بگوییم پلتفرم ویندوز فون/ ویندوز 10 موبایل به اندازه ای که مایکروسافت انتظارش را داشت طرفدار پیدا نکرد. این شرکت ردموندی اکنون در مورد برنامه های موبایلی آینده اش صحبت هایی کرده اما آیا واقعا مایکروسافت می خواهد به تولید گوشی های لومیا خاتمه دهد؟

بر اساس گزارشی که از سوی WinBeta منتشر شد و در واقع منبع اصلی این خبر ناشناس است، مایکروسافت می خواهد فروش گوشی های لومیا را تا پایان سال جاری میلادی خاتمه دهد. همانطور که می دانید مایکروسافت گوشی هایی تحت برند لومیا شامل لومیا 550، لومیا 650، لومیا 950 و لومیا 950 XL را به کاربران عرضه کرد و این خبر بدان معنی ست که تمامی این گوشی ها تا پایان سال از بازار اسمارت فون ها حذف می شوند.

البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و شاید منظور مایکروسافت از پایان فروش، متوقف کردن فروش فعلی این گوشی ها، پایان تولید و یا متوقف کردن کلی دستگاه های لومیا بوده باشد. در هر حال فعلا باید منتظر بمانیم تا ببینیم تصمیم اصلی مایکروسافت چه خواهد بود اما شواهد حاکی از آن است که خبرهای خوشحال کننده ای در راه نیست. تنها نکته مثبت این است که یکی از مدیران این شرکت به نام Laura Butler به وجود گوشی های سرفیس فون اشاره کرده است.


بر اساس توییت Laura Butler، گوشی های سرفیس فون تایید نشده نیستند. این توییت بسیار جالب بود چون طبق گزارشات دیگری که روز گذشته منتشر شد، مایکروسافت هنوز به عرضه سرفیس فون فکر می کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب