پاییز در بازار کامپیوتر!

آمار و ارقام سه‌ماهه سوم سال 2016 نشان داده است که میزان کلی فروش در بازار کامپیوترهای خانگی در مقایسه با سال گذشته با افتی نزدیک به 4 درصد روبرو بوده است.

پاییز در بازار کامپیوتر!

آمار و ارقام سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۶ نشان داده است که میزان کلی فروش در بازار کامپیوترهای خانگی در مقایسه با سال گذشته با افتی نزدیک به ۴ درصد روبرو بوده است.شرایط بازار کامپیوترهای خانگی چندان جالب نیست و در این میان آمار و ارقام نیز دائما از سقوط این بازار خبر می‌دهند.آخرین آمار ارائه‌ شده توسط مرکز تحقیقاتی IDC نشان از آن دارد که در سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی این روند نزولی ادامه داشته است و میزان کل فروش، ۳.۹ درصد کمتر از رقم کسب‌شده در سه‌ماهه سوم سال ۲۰۱۵ بوده است.


پاییز در بازار کامپیوتر!


بر اساس این آمار، میزان کلی فروش کامپیوترهای خانگی در سراسر جهان ۶۸ میلیون عدد بوده است که در این میان تنها سه شرکت حجم بالایی از فروش این کامپیوترها را به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس جزئیات ارائه‌شده توسط IDC لنوو با بیش از ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه، اچ پی با نزدیک به ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار و دل با ۱۰ میلیون و ۷۵۱ هزار دستگاه فروش بیش از ۵۰ درصد کل بازار را به خود اختصاص داده‌اند.مالکیت سه شرکت یادشده بر بازار مصرف به ترتیب برابر با ۲۱.۳ درصد برای لنوو،۲۱.۲ درصد برای اچ پی و ۱۵.۸ درصد برای دل بوده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب