نوجوانان اروپایی هم چنان اپل را به گوشی اندرویدی ترجیح می‌دهند

موسسه Piper Jaffray هر سال دو بار در میان نوجوانان نظرسنجی برگزار می‌کند، نتایج این نظرسنجی‌ها به مشتریان این شرکت امکان می‌دهد تا از جدیدترین تمایلات نوجوانان آگاهی داشته باشند

نوجوانان اروپایی هم چنان اپل را به گوشی اندرویدی ترجیح می‌دهند

موسسه Piper Jaffray هر سال دو بار در میان نوجوانان نظرسنجی برگزار می کند، نتایج این نظرسنجی ها به مشتریان این شرکت امکان می دهد تا از جدیدترین تمایلات نوجوانان آگاهی داشته باشند، اینکه نوجوانان در چه زمینه‌هایی پول خرج می‌کنند و درباره برخی محصولات و برندهای خاص چه نظری دارند.

در جدیدترین نظر سنجی این شرکت 10000 نوجوان شرکت کرده و به ارایه اطلاعات پرداخته اند، این در حالی که است که تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی قبلی این 6500 نفر بوده است. مطابق با نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل، 75 درصد از نوجوانان گفته‌اند که گوشی هوشمند بعدی آنها یکی از آیفون‌های شرکت اپل خواهد بود. اما در نظرسنجی جدیدی که در ماه اکتبر انجام شده است، درصد علاقه مندان به آیفون‌های اپل به 79 درصد رسیده است.

از سوی دیگر میزان نوجوانانی که مالک یکی از آیفون‌های اپل هستند از 69 درصد در نظرسنجی قبلی به 74 درصد در نظرسنجی جدید رسیده است. به این ترتیب 21 درصد از نوجوانان برای خرید گوشی هوشمند بعدی خود یکی از محصولات اندوریدی را انتخاب خواهند کرد و در حال حاضر نیز 26 درصد از نوجوانان دارای یک اسمارت فون اندرویدی هستند.

 سایر اطلاعات بدست آمده از این نظرسنجی نشان می‌دهد که در حال حاضر محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسان میان نوجوانان اسنپ چت است. این خبر برای مشتریان Piper Jaffray بسیار مهم تلقی می‌شود زیرا قرار است اسنپ چت که اکنون با نام اسنپ شناخته می‌شود، در ماه مارس سال آینده اولین فروش سهام خود را انجام شده و به یک شرکت عمومی تبدیل شود. اسنپ چت در میان 35 درصد از نوجوانان به عنوان برترین اپلیکیشن پیام رسان انتخاب شده است. در جایگاه بعدی نیز اینستاگرام با 24 درصد محبوبیت قرار دارد و توییتر و فیسبوک نیز هر دو با محبوبیت 13 درصدی در جایگاه‌های بعدی قرار دارند.

میانگین سنی 10000 نوجوان شرکت کننده در جدیدترین نظرسنجی Piper Jaffray شانزده سال بوده است و 55 درصد را پسران با میانگین درآمد خانوار 68000 دلار تشکیل می‌دادند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب