راه حل جدید گوگل برای تسهیل خرید آنلاین پوشاک

تصاویری که در سرویس Shop the Look ارائه می‌شوند از سوی تولیدکنندگان پوشاک، وبلاگ نویسان، فروشندگان و ناشران صنعت پوشاک تامین می‌شود.

راه حل جدید گوگل برای تسهیل خرید آنلاین پوشاک

چند سالی است که کسب و کارهای اینترنتی حسابی رونق گرفته اند و امروزه بیشتر افراد ترجیح می دهند تا کالاهای موردنیاز خود را از فروشگاه های آنلاین خریداری کنند. شرکت های بزرگ دنیای فناوری نیز به خوبی به این موضوع آگاه اند و به همین منظور، تلاش می کنند تا فرایند خرید اینترنتی را برای کاربران خود روز به روز آسان تر کنند.

یکی از نخستین کارهایی که پیش از خرید یک کالا در اینترنت انجام می دهیم، جستجوی آن در گوگل است. گوگل به تازگی ابزاری به نام Shop the Look را معرفی کرده که به کاربران در پیدا کردن لباس هایی که مدنظر دارند کمک می کند. این قابلیت را شاید بتوان شبیه به "اتاق پرو" مجازی دانست. با اینکه نمی توانید لباس را واقعا به تن کنید، اما می توانید ببینید که جلوه لباس در دنیای واقعی به چه شکل است.
تصاویری که در سرویس Shop the Look ارائه می شوند از سوی تولیدکنندگان پوشاک، وبلاگ نویسان، فروشندگان و ناشران صنعت پوشاک تامین می شود.به خوبی مشخص است که شرکت هایی که در این طرح با گوگل همکاری می کنند نیز از آغاز به کار این قابلیت رضایت دارند. سخنگوی یکی از این شرکت ها در این باره گفته گوگل با این کار به محصولات ما اعتبار می بخشد. آنها محصولات و دستاوردهای ما را دیده اند و با ابزارهای جادویی که دارند به ما این امکان را دادند تا کسب و کار خود را توسعه دهیم. گوگل با الگوریتم های عالی که دارد به خوبی می تواند دقیقا همان لباسی که مشتری به دنبال آن است را به او پیشنهاد دهد.
با این اوصاف، به نظر می رسد خرید اینترنتی لباس با استفاده از ابزار جدید گوگل به کاربران کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان، به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب