بلندگوهای بیسیم جدید Bang & Olufsen با قدرت پخش 360 درجه صدا

BeoSound1&2 برای سبک زندگی امروزی طراحی شده اند که موزیک باید بصورتی کاملا طبیعی در خانه منتشر شود. طراحی این بلندگوها از قدرت بی حد و حصر آن خبر می‌دهد.

بلندگوهای بیسیم جدید Bang & Olufsen با قدرت پخش 360 درجه صدا

B&O با معرفی BeoSound1 و BeoSound2 سری بلندگوهای خود را باز هم توسعه داد. این کمپانی اظهار کرده که این سیستم های بلندگوی بیسیم با هدف به ارمغان آوردن آرامش و پخش 360 درجه صدا طراحی شده اند، بطوری که بلندگوها هر جای خانه قرار بگیرند بهترین کیفیت صدا را ارایه دهند. ممکن است شما هم فکر کنید که این بلندگوها بیشتر به چراغ شباهت دارند. هر دو این بلندگوها طراحی مخروطی شکلی دارند و از پوسته های آلومینیومی برخوردارند که ظاهر و حس جالبی به آنها می دهد.

BeoSound1&2 برای سبک زندگی امروزی طراحی شده اند که موزیک باید بصورتی کاملا طبیعی در خانه منتشر شود. طراحی این بلندگوها از قدرت بی حد و حصر آن خبر می دهد.
BeoSound1 قابل حمل و سبک وزن است. این بلندگو با هدف امکان حمل آسان طراحی شده و به همین دلیل نسخه ای که با باتری کار می کند نیز از این بلندگو طراحی شده است. در زیر قسمت بالایی آن شیاری وجود دارد تا در دست گیری آن را تسهیل کند. BeoSound2 بزرگ تر و قدرتمندتر است و به همین دلیل هم قابل حمل نیست.
هر دو این بلندگوها از فناوری Acoustic Lens که در بلندگوهای پیشین B&O نیز به کار رفته بود برخوردارند. این فناوری پخش 360 درجه صدا را ممکن می سازد. گزینه های اتصال در این محصولات شامل AirPlay، BNLA، Bluetooth و Google Cast است.

BeoSound1 به قیمت 1495 دلار و BeoSound2 به قیمت 1895 دلار عرضه خواهند شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب