لاجیتک قابلیت جدید ذخیره ویدیو، Circle Safe، را معرفی کرد

معمولا اگر قرار باشد یک دوربین امنیتی بتواند از رخداد اتفاقات ناخواسته ممانعت کند، باید در 24 ساعت توسط یک نگهبان کنترل شود.معمولا اگر قرار باشد یک دوربین امنیتی بتواند از رخداد اتفاقات ناخواسته ممانعت کند، باید در 24 ساعت توسط یک نگهبان کنترل شود. قطعا این کار در بسیاری از موارد امکانپذیر نیست. گاهی مرور فیلم های ضبط شده توسط این دوربین ها پس از یک اتفاق، تنها گزینه موجود است. در این مورد هم بسته به سیستم مورد نظر دسترسی ما به ویدیوها از نظر زمانی ممکن است محدود باشد.

خبر خوب برای افرادی که از دوربین های Logi Circle استفاده می کنند این است که لاجیتک یک برنامه جدید ذخیره ویدیو را معرفی کرده که Circle Safe نام دارد و از طریق خرید حق اشتراک در اختیار کاربران قرار می گیرد. با استفاده از این برنامه، کاربران می توانند ویدیوهای 31 روز را در حساب کاربری خود ذخیره کنند و هر زمان که لازم باشد به آن دسترسی داشته باشند.

کاربران همچنین می توانند از ویدیوهای هر روز یک Day Brief تهیه کنند، یعنی تهیه ویدیوهای تایم لپس از اتفاقات روزانه. این Day Brief ها را می شود برای اوقات خاصی از روز نیز تعیین کرد و مثلا ویدیویی از مهمانی خانوادگی تهیه کرد و بعداً آن را با خانواده و دوستان به اشتراک گذاشت.به گفته لاجیتک، Circle Safe، از قیمت پایه 9.99 دلار در ماه برخوردار است. اما کاربران در صورت تمایل می توانند از یک دوره آزمایشی رایگان 31 روزه برای آشنایی با قابلیت های این برنامه استفاده کنند.

منبع :