تلویزیون OLED شگفت انگیز ال جی

کمپانی ال جی با رونمایی از یک تلویزیون 77 اینچی OLED، باری دیگر قدرت خود را به رخ رقبا کشید.

تلویزیون OLED شگفت انگیز ال جی

کمپانی ال جی  با رونمایی از یک تلویزیون 77 اینچی OLED، باری دیگر قدرت خود را به رخ رقبا کشید.

این غول کره ای که به همراه رقیب هم وطن خود یعنی سامسونگ، از شهرتی جهانهی در زمینه عرضه تلویزیون های OLED برخوردارند، پس از عرضه مدل های 55 و 65 اینچی این تلویزیون، اکنون نسخه 77 ا اینچی این محصول 20 هزار دلاری را به معرض دید عموم گذاشت و گامی بلند را در جهت گسترش سلطه خود بر این بازار برداشت.

این تلویزیون که در زمره محصولات سری سیگنچر ال جی جای می گیرد، از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است و به گفته ال جی، این تلویزیون از خدمات ویژه پس از فروش بهره می برد و زمانی که کاربر برای خرید این محصول ثبت نام کند، یک کارت هدیه 200 دلاری به همراه تبلت جی پد این شرکت را به صورت رایگان دریافت خواهد کرد. همچنین، امکان شرکت در برخی کنفرانس های آتی ال جی نیز که هنوز زمان و مکان آن ها مشخص نشده است، برای خریداران این تلویزیون فراهم خواهد شد.

دیوید وانداروال از مدیران ارشد ال جی در این خصوص عنوان می کند:

تلویزیون های سری سیگنچر ال جی و به طور خاص این تلویزیون، بیانگر هنر اصیل و نقطه اوج طراحی و نوآوری در محصولات هستند. اکنون، تلویزیون 77 اینچی OLED که پرچمدار ال جی در بازار خواهد بود، قادر است تجربه ای لذت بخش از تماشای تلویزیون را برای کاربران به ارمغان آورد و آن ها را مسحور خود کند.

اگر چه بسیاری از کمپانی های بزرگ دنیا، تولید تلویزیون هایی با روشنایی (Brightness) بیشتر را در دستور کار خود قرار داده اند، اما ال جی چنین نظری ندارد و اعتقاد دارد که فاکتور دیگری به نام کنتراست از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است. اینجاست که قابلیت های نمایشگرهای OLED مشخص می شود چرا که در این نمایشگرها، پیکسل ها می توانند با خاموش شدن کامل خود، امکان نمایش رنگ مشکی واقعی فراهم کنند.

جدای از قیمت بالایی که ال جی برای این محصول در نظر گرفته است، می توان این حرکت ال جی را در توسعه تکنولوژی های مربوط به تلویزیون های OLED، به فال نیک گرفت و امیدوار بود که در آینده ای نزدیک و با عرضه مدل های دیگر، شاهد ورود تلویزیون های ارزان تری به بازار باشیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب