رکورد تاریخی استکلنبرگ در اورتون

دروازه بان هلندی تیم اورتون انگلیس با مهار دو پنالتی در دیدار امروز با منچسترسیتی رکورد جدیدی در تاریخ این باشگاه ثبت کرد.

رکورد تاریخی استکلنبرگ در اورتونبه گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،مارتین استکلنبرگ دروازه بان هلندی تیم اورتون انگلیس با مهار دو پنالتی در دیدار امروز مقابل منچسترسیتی رکورد جدیدی در تاریخ این باشگاه ثبت کرد.

دروازه بان 34 ساله در این بازی ابتدا توانست پنالتی بروین را در دقیقه43 مهار کند و سپس سرخیو آگوئرو را در گل کردن پنالتی دقیقه70 ناکام بگذارد. در حقیقت استکلنبرگ با درخشش خود یک رکورد تاریخی برای اورتونی ها ثبت کرد.

رکورد جدید وی از این نظر دارای اهمیت است که در 95 سال گذشته هیچ دروازه بانی در تیم اورتون نتوانسته بود در جریان یک بازی دو پنالتی را مهار کند و آخرین بار گلری به نام تامی فرن در سال 1921 موفق به این کار شده بود.

استکلنبرگ با عملکرد خوب خود در دیدار با منچستر سیتی تیمش را از یک باخت حتمی نجات داد و مورد تحسین کارشناسان فوتبال قرار گرفت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب