زمان آن رسیده که وارد دانشگاه نسل سوم و کارآفرین شویم

رییس دانشگاه اصفهان گفت: تربیت دانش‌آموختگان کارآفرین، داشتن همکاری با مراکز علمی جهان و تنوع‌بخشی به درآمدهای اختصاصی از ویژگی‌های دانشگاه‌های نسل سوم است.

زمان آن رسیده که وارد دانشگاه نسل سوم و کارآفرین شویم

رییس دانشگاه اصفهان گفت: تربیت دانش‌آموختگان کارآفرین، داشتن همکاری با مراکز علمی جهان و تنوع‌بخشی به درآمدهای اختصاصی از ویژگی‌های دانشگاه‌های نسل سوم است.

به گزارش ایسنا، هوشنگ طالبی در مراسم معارفه رئیس دانشکده عمران و حمل‌ونقل دانشگاه اصفهان با بیان اینکه یکی از ارکان توسعه هم افزایی است و اظهار کرد: ادغام گروه عمران و نقشه‌برداری از دانشکده فنی و مهندسی به دانشکده حمل‌ونقل و هم افزایی این گروه‌ها، نویدبخش توسعه در این دانشکده است.

وی کیفیت‌بخشی به مسایل آموزشی و پژوهشی دانشگاه را در اولویت کار مدیران دانست و افزود: هرچند فراهم آوردن امکانات و تجهیزات دانشکده‌ها از دغدغه‌های فعلی مدیران است، ولی در عین حال افزایش سطح کیفی دانشگاه و ارتقای رتبه علمی نباید فراموش شود و در این راستا از وظایف مدیران، پیش‌بینی راهکارهای اساسی و علمی در ارتقاء سطح کیفی دانشگاه در سطح ملی و جهانی است.  

رییس دانشگاه اصفهان ادغام گروه‌های عمران و نقشه‌برداری در دانشکده حمل‌ونقل را به نفع دانشگاه اعلام و ادامه داد: امیدوارم با توجه به پتانسیل جوان و کارآمد گروه‌های مذکور، تغییرات اساسی و کیفی در سطح علمی دانشگاه ایجاد شود.

طالبی خواستار احساس خودکفایی و ارایه طرح‌های کاربردی در دانشکده شد و اضافه کرد: زمان آن رسیده که وارد دانشگاه نسل سوم و کارآفرین شویم. تربیت دانش‌آموختگان کارآفرین، داشتن همکاری با مراکز علمی جهان و تنوع‌بخشی به درآمدهای اختصاصی از ویژگی‌های دانشگاه‌های نسل سوم است. دانشکده عمران و حمل‌ونقل نیز می‌تواند با ظرفیت و انگیزه بالا و تحمل صبر و پشتکار به عنوان دانشکده‌ای کارآفرین، پله‌های ترقی را طی کرده و سطح ارتقای دانشگاه را بیش از پیش افزایش دهد.

همچنین محمدرضا ایروانی مشاور رئیس دانشگاه و دبیر هیئت‌رئیسه ضمن ارایه گزارش مبسوطی از نحوه تشکیل دانشکده عمران و حمل‌ونقل اظهار کرد: سیاست تجمیع گروه‌های عمران و نقشه‌برداری با دانشکده حمل‌ونقل و تشکیل دانشکده جدید عمران و حمل ونقل در هیئت‌رئیسه دانشگاه مطرح و پس از بررسی‌های کارشناسانه مقرر شد که این ادغام انجام شود. 

وی گسترش و توسعه رشته‌های این دانشکده را در گرو همکاری و هم افزایی آنان دانست و اظهار امیدواری کرد که این دانشکده با وجود پتانسیل بالا موجبات رشد و ارتقاء سطح علمی دانشگاه را فراهم آورد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه اصفهان، دکتر مهدی مؤمنی به عنوان رئیس دانشکده عمران و حمل‌ونقل این دانشگاه معارفه شد و از زحمات دکتر محسن ابوطالبی تقدیر به عمل آمد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب