فر هوشمند جدید مدیا مانع از سوختگی غذا!

شرکت مدیا از فر هوشمند Fun رونمایی کرده است، این فر که به صورت خاص برای بازار چین تولید شده است، دارای یک دوربین 2.0 مگاپیکسلی و یک اپلیکیشن است.

فر هوشمند جدید مدیا مانع از سوختگی غذا!

اگر به آشپزی یا شیرینی پزی علاقه دارید، یکی از پرکاربردترین وسایل آشپزخانه برای شما فر است. حتما حین کار با فر با این مشکل برخورد کرده‌اید که شیرینی یا غذای شما نپخته باشد و پس از بیشتر کردن حرارت، ناگهان شیرینی یا غذا بیش از حد پخته یا طلایی شود. به همین دلیل مجبور هستید مدام کنار فر بایستید و غذای یا شیرینی در حال پختن را چک کنید. فر هوشمند جدید Midea این مشکل را برطرف خواهد کرد.

شرکت مدیا از فر هوشمند Fun رونمایی کرده است، این فر که به صورت خاص برای بازار چین تولید شده است، دارای یک دوربین 2.0 مگاپیکسلی و یک اپلیکیشن است.

دوربین و اپلیکیشن این فر صرفا به این منظور طراحی نشده اند که شما تصاویر و ویدیوهای غذاهای در حال پخت خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. این دوربین می‌تواند میزان طلایی شدن شیرینی‌های شما را به صورت دقیق بررسی کند، سپس با استفاده از کلان داده و فناوری ویدیویی این دوربین، می‌توان تخمین زد که بهترین وقت برای آماده شدن غذا چه زمانی است.

این فر مانند سایر فرهای عادی کار می‌کند و کاربر می‌تواند دمای آن را به صورت دستی تنظیم کند و اپلیکیشن مخصوص فر نیز فرآیند آشپزی را راحت تر خواهد کرد. کاربر می‌تواند دستور غذای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس فر به صورت دقیق می‌داند که قرار است چه غذایی پخته شود. کاربران در چین می‌توانند مواد لازم برای تهیه غذای مورد نظر خود را به صورت مستقیم از اپلیکیشن این فر بخرند و مدیا خریدها را به آنها تحویل خواهد داد.

این فر هوشمند از ماه آینده در بازار چین عرضه خواهد شد و مدیا هنوز هیچ خبری درباره فروش محصول جدید خود در ایالات متحده یا اروپا اراmه نکرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
معجزه جاویدانََ از دین و زندگی 3 سوم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم رياضي)
دبیر : محمد رضایی بقا