طرح گرفتن تائیدیه سازمان ملل برای کشور جدید در فضا!

گروهی از محققان و دانشمندان به دنبال گرفتن تائیدیه از سازمان ملل متخد برای ایجاد کشور جدیدی در فضا به اسم ازگاردیا (Asgardia) هستند. این گروه حتی کار ثبت‌نام متقاضیان شهروندی را شروع کرده و.....

طرح گرفتن تائیدیه سازمان ملل برای کشور جدید در فضا!

گروهی از محققان و دانشمندان به دنبال گرفتن تائیدیه از سازمان ملل متخد برای ایجاد کشور جدیدی در فضا به اسم ازگاردیا (Asgardia) هستند. این گروه حتی کار ثبت‌نام متقاضیان شهروندی را شروع کرده و یک مسابقه طراحی پرچم راه انداخته‌اند. 

 ایده تشکیل این کشور فضایی از سوی دانشمندانی که مقام‌های ارشد این کشور خواهند شد در کنفرانسی خبری در پاریس مطرح شد.

نام این پروژه که ازگاردیا نام دارد برگرفته از نام شهر اسطوره‌ای در افسانه های خدایان اسکاندیناوی است. قرار است اولین ماهواره این پروژه در سال 2017 به فضا پرتاب شود و رهبران این کشور فضایی می‌خواهند به تدریج در جایی ایستگاهی فضایی ایجاد کنند تا تعدادی از 150 میلیون شهروند نهایی این کشور در آن به کار و زندگی بپردازند.

به گفته ایگور آشوربیلی بنیانگذار این پروژه عجیب، در این کشور دموکراسی حاکم خواهد بود درحالی که تاکید اصلی بر آزادی فردی در راستای توسعه فناوری‌های فضایی است.

طرح گرفتن تائیدیه سازمان ملل برای کشور جدید در فضا!

کارشناسان حقوق بین‌الملل می‌گویند این کشور جدید با داشتن شهروند،‌حکومت و مکانی برای زندگی به تدریج از سه شرط از چهار شرط سازمان ملل برای به رسمیت شناخته شدن  به عنوان یک کشور برخوردار خواهد شد. تشکیل کشور جدید اما منوط به رای‌گیری و به دست آوردن اکثریت آرا مجمع عمومی سازمان ملل متحد است. 

علاقمندان به شهروندی این کشور جدید   می‌توانند از طریق وب‌سایت پروژه {اینجا} برای حضور در ازگاردیا ثبت نام کنند تا شاید به عنوان یکی از 100 هزار شهروند اولیه این کشور انتخاب شوند.


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب