مایکروسافت در حال ساخت 4 محصول جدید سری سرفیس است

اگرچه کمپانی مایکروسافت به تازگی از تصمیم خود برای پایان دادن به خط تولید تبلت‌های نسبتاً قدیمی سرفیس 3 در پایان سال جاری خبر داد، اما قطعاً این تصمیم به منزله پایان عمر سرفیس‌ها نخواهد بود

مایکروسافت در حال ساخت 4 محصول جدید سری سرفیس است

اگرچه کمپانی مایکروسافت به تازگی از تصمیم خود برای پایان دادن به خط تولید تبلت های نسبتاً قدیمی سرفیس 3 در پایان سال جاری خبر داد، اما قطعاً این تصمیم به منزله پایان عمر سرفیس ها نخواهد بود و بی تردید مدل های جدیدی از محصولات متعلق به این خانواده در آینده ای نزدیک تولید و رونمایی خواهد شد.

در همین رابطه، امروز تصاویری توسط یک توسعه دهنده اپلیکیشن هندی در فضای مجازی منتشر شده است که از عرضه چهار مدل جدید سرفیس ظرف چند ماه آینده حکایت دارد.همانطور که در تصویر زیر می بینید، به نظر می رسد که یکی از این محصولات در سال میلادی جاری عرضه و معرفی مابقی یعنی سه تبلت دیگر، به بعد از سال 2017 موکول خواهد شد.در این بین، پیش بینی می شود که یکی از محصولاتی که قرار است در سال 2017 عرضه شود، همان سرفیس فونی باشد که این روزها، خبرها و شایعات زیادی در خصوص آن در فضای مجازی منتشر شده و به نوعی محصول مورد انتظار این روزهای کمپانی مایکروسافت محسوب می شود.

 

هنوز مدل سه محصول دیگر مشخص نشده اما این محصولات قطعاً دستگاه هایی خواهند بود که راه تبلت سرفیس پرو و لپ تاپ سرفیس بوک را ادامه خواهند داد. البته در این بین، برخی منابع نیز از تصمیم ردموندی ها برای عرضه مدلی تحت عنوان سرفیس All-in-one خبر می دهند که سه ماهه آخر سال 2016 را زمان رونمایی از آن پیش بینی کرده اند.حال از آن جایی که برخی شایعات نیز خبر از رونمایی سرفیس AIO در این بازه زمانی می دهند، انتظار می رود که شاهد رونمایی از این دو محصول در ماه های پایانی سال 2016 باشیم. هنوز اطلاعاتی در خصوص مشخصات و قیمت این محصولات به بیرون درز نکرده است.

 

مایکروسافت در حال ساخت 4 محصول جدید سری سرفیس است


منبع :