اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 عرضه شد

مدت زیادی از عرضه ویندوز 10 مایکروسافت می‌گذرد؛ اما کاربران این نسخه از ویندوز امکان استفاده از برخی از اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام را نداشتند.

اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 عرضه شد

مدت زیادی از عرضه ویندوز 10 مایکروسافت می‌گذرد؛ اما کاربران این نسخه از ویندوز امکان استفاده از برخی از اپلیکیشن‌های شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام را نداشتند. اما به تازگی نسخه ویندوز 10 اپلیکیشن اینستاگرام منتشر شده است.

این اپلیکیشن با همکاری فیس‌بوک و مایکروسافت تولید و عرضه شده است. از ویژگی‌های نسخه ویندوز 10 اینستاگرام می‌توان به قابلیت نصب روی کلیه گوشی‌های ویندوزی مجهز به ویندوز 10 موبایل، قابلیت عکاسی و ویرایش عکس‌ها، دسترسی به گزینه‌هایی چون دایرکت، بخش اکسپلور و Stories اشاره کرد. با نسخه جدید اینستاگرام، کاربران می‌توانند آن را در تلفن همراه، تبلت و در کامپیوترهای شخصی و خانگی نصب و استفاده کنند.

کاربران با اجرای این نسخه می توانند عکس‌‌ها و پست‌ها را ویرایش کرده، خبرهای جدید را دریافت نمایند؛ هم‌چنین از طریق این اپلیکیشن با دیگران چت کنند و پروفایل های مختلف را جستجو کنند. بخش پشتیبانی اینستاگرام در اطلاعیه‌ای ضمن معرفی این اپ هشدار داده ممکن است برخی امکانات و قابلیت‌های اینستاگرام موبایل روی کامپیوترهای خانگی کار نکند که البته طبیعی است.چون از صفحه‌نمایش لمسی بهره نمی‌برند. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب