فرنگی کاران به اردو دعوت شدند

اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای شرکت در رقابت‌های جهانی اوزان غیرالمپیکی از هشتم آبان ماه در تهران برگزار می‌شود.

فرنگی کاران به اردو دعوت شدند

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا روز 17 آبان ماه ادامه دارد به شرح ذیل است.

در اوزان 66 کیلوگرم: مهدی زیدوند، محمد الیاسی از خوزستان، 71 کیلوگرم: افشین بیابانگرد از اردبیل، عظیم گرمسیری از خوزستان، محمدعلی گرایی از فارس، فرشاد بلفکه از لرستان، 75 کیلوگرم: پیام بویری از خوزستان، پژمان پشتام از تهران و در 80 کیلوگرم: یوسف قادریان از البرز، رامین طاهری، آرمان علیزاده از خوزستان، مهدی فلاح از تهران.

همچنین مربیان منتخب سرمربی با استناد به بند 1 بخش (و) نظام نامه فنی کشتی کشور، فرهاد اسماعیل نژاد از مازندران و مهرزاد اسفندیاری فر ازخوزستان به عنوان مربیان تیم ملی انتخاب شدند. در این انتخاب نیز نام محمد علیزاده به عنوان ماساژور و به سرپرستی محمد دلیریان دیده می شود.

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های المپیک 2016 برزیل نیز در صورت تمایل می توانند برای انجام تمرینات مقدماتی در اردو حضور داشته باشند.

رقابت های جهانی اوزان غیرالمپیکی روزهای 20 و 21 آذرماه در شهر بوداپست پایتخت مجارستان برگزار خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب