تساوی سپیدرود رشت ، پیروزی ملوان انزلی

در هفته دهم از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، تیم سپیدرود رشت برابر حریفش به نتیجه مساوی دست یافت و تیم ملوان انزلی دیگر نماینده گیلان موفق شد حریفش را شکست دهد.

تساوی سپیدرود رشت ، پیروزی ملوان انزلی

 در جریان این رقابت ها ، تیم فوتبال سپیدرود رشت در یزد برابر تیم فولاد این شهر به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافت و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر تیم نساجی مازندران به برتری برسد.

بر این اساس ، تیم های فوتبال فولاد یزد و سپیدرود رشت در یزد رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه یافت و تیم سپیدرود با این تساوی ، توانست به صدرنشینی خود در این مسابقات ادامه دهد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت که تا قبل از این مسابقه ، در صدر جدول لیگ دسته اول قرار گرفته بود ، سعی داشت تا با کسب امتیاز در این دیدار ، همچنان به روند صدرنشینی خود ادامه دهد.

از طرف دیگر تیم فوتبال فولاد یزد که وضعیت مناسبی در جدول رده بندی ندارد ، سعی داشت تا با برتری در این دیدار خانگی ، بتواند تا حدی وضعیت خود را در جدول سر و سامان دهد که در نهایت موفق به این امر نشد و این بازی با نتیجه مساوی به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار ، هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند تا این نیمه بدون رد و بدل شدن گلی به پایان برسد.

در نیمه دوم و در اواخر این بازی ، تیم فوتبال سپیدورد رشت به گل برتری دست یافت و سیدهادی موسوی مدافع پیش تاخته این تیم در دقیقه 85 موفق شد گل برتری سپیدرود را به ثمر برساند و این تیم امیدوار به پیروزی در این بازی باشد.

اما در دقایق تلف شده این مسابقه ، تیم فوتبال فولاد یزد به گل رسید و علیرضا بیک زاویه بازیکن این تیم موفق شد در دقیه 93 ، این بازی را به تساوی بکشاند .

اما تیم فوتبال ملوان بندرانزلی دیگر نماینده استان گیلان در این رقابت ها ، در هفته دهم این مسابقات در ورزشگاه تختی انزلی رو در روی تیم فوتبال نساجی مازندران قرار گرفت.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی سعی داشت تا در این دیدار خانگی به پیروزی برسد تا همچنان جزء تیم های بالای جدولی این رقابت ها در پایان هفته دهم قرار گیرد که در نهایت موفق به این امر شد .

در جریان این دیدار ، هر دو تیم ملوان بندرانزلی و نساجی مازندران در نیمه اول نتوانستند به گل دست یابند تا این نیمه در نهایت با نتبجه مساوی بدون گل به پایان برسد .

با شروع نیمه دوم ، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با حمایت طرفداران خود ، بازی را هجومی آغاز کرد و توانست در دقیقه 50 توسط حسین قنبری به گل برتری خود دست یابد.

پس از به ثمر رسیدن این گل ، هر دو تیم یک بازی متعادلی را انجام دادند و تیم ملوان سعی داشت تا از گل زده خود محافظت کند و سرانجام این تیم توانست با همین یک گل به برتری برسد و سه امتیاز خانگی این دیدار را از آن خود کند.

محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل ملوان بندرانزلی گفت: در هر دو نیمه موقعیت های خوبی روی هر دو دروازه به وجود آمد و تیم ملوان توانست از موقعیت های خود بهتر استفاده کند .

وی اظهار کرد : هر دوتیم از لحاظ فنی بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و تیم ملوان نیز اشتباهی نکرد که امتیازی را از دست بدهد و درخشش بازیکنان این تیم به خصوص دروازه بان ملوانان نتیجه را به نفع آنان تغییر داد.

تا پایان هفته دهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم سپیدرود رشت با کسب 21 امتیاز همچنان صدرنشین این مسابقات است و تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز با کسب 18 امتیاز در مکان پنجم جدول قرار دارد.

در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب