حضور 21 شرکت دانش‌بنیان در بزرگترین رویداد فنی و تجاری دارویی

با حمایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری، 21 نفر از مدیران شرکت‌های دارویی دانش‌بنیان ازبزرگترین رویداد فنی و تجاری در حوزه دارویی جهان، نمایشگاه CPHI بازدید کردند

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری با حمایت معاونت علمی‌و فناوری ریاست‌جمهوری در قالب دستورالعمل حمایت از اعزام هیات‌های تجاری و فنی در راستای حمایت از شرکت‌های فعال در حوزه دارو و صنایع مرتبط اقدام به اعزام هیات تجاری جهت بازدید از بزرگترین رویداد فنی و تجاری در حوزه دارویی جهان، نمایشگاه CPHI کرده است.

این نمایشگاه که در واقع از معتبرترین نمایشگاه‌های جهان در حوزه صنایع دارویی است، هر ساله در یک کشور برگزار می‌شود و امسال نیز شهر بارسلونای اسپانیا میزبان این رویداد بود که حدود 2500 غرفه‌دار و بیش از 35 هزار نفر از متخصصین حوزه دارویی و صنایع وابسته در آن حضور داشتند.

با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، 21 نفر از مدیران شرکت‌های دارویی دانش بنیان از نمایشگاه بازدید کردند. از جمله برنامه‌های اجرا شده در کنار بازدید شرکت‌های دانش‌بنیان از نمایشگاه می‌توان به حضور شرکت‌ها در جلسات و نشست‌های تخصصی دارویی، آشنایی با آخرین دستاوردهای شرکت‌های دارویی، جلسه با بخش بین‌الملل وزارت صنعت داروی اسپانیا و سایر جلسات B2B اشاره کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب