نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۶ آغاز شد

در این رویداد فناورانه، شرکت‌ها و سازندگان بزرگ و کوچک از سراسر جهان، دستاوردها و محصولات مدرن خود را معرفی می‌کنند. همچنین از محصولات وعده داده شده در جیتکس 2015 نیز رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۶ آغاز شد

سی‌و‌ششمین رویداد فناورانه جیتکس 2016 در مرکز تجارت جهانی شهر دوبی آغاز شد. در این رویداد فناورانه، شرکت‌ها و سازندگان بزرگ و کوچک از سراسر جهان، دستاوردها و محصولات مدرن خود را معرفی می‌کنند. همچنین از محصولات وعده داده شده در جیتکس 2015 نیز رونمایی خواهد شد.

قرار است تا اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با اجرای شرکت همایش گستران ایماژ (نماینده رسمی و انحصاری جیتکس در ایران)، علاوه بر اعزام هیات تجاری و برقراری ملاقات‌های تجاری، برای دومین سال پیاپی پاویون جمهوری اسلامی ایران را در کنار پاویون کشورهای صاحب نام صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان و با حضور هشت شرکت داخلی بعثت، داده‌ورز، پارسه پلاس، قاصدک، تل‌سی، TSIT، پایون آریا و فرابر در فضایی در حدود 126 متر‌مربع در جیتکس 2016 دوبی برپا کند.

نمایشگاه جیتکس 2016 دوبی از امروز 16 اکتبر آغاز شده و به مدت چهار روز (تا 29 مهرماه) در محل مرکز تجارت جهانی دوبی ادامه خواهد داشت. از جیتکس به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری در خاورمیانه و آسیای غربی و شمال آفریقا یاد می‌شود و شرکت‌های بزرگ فناوری دنیا سعی می‌کنند در آن حضور داشته باشند. البته، در چند سال اخیر این نمایشگاه کم‌رنگ‌تر شده و برندهای مطرح همواره محصولات معرفی شده در اروپا و امریکا را در جیتکس به نمایش می‌گذارند اما نفس حضور این شرکت‌ها در خاورمیانه به طور مستقیم و گردهم آمدن جمعی از بزرگان در یک نمایشگاه اهمیت دارد و خبرساز است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب