تبلیغ اپلیکیشن Allo در صفحه اصلی گوگل

گوگل اپلیکیشن پیام رسان جدید خودش موسوم به Allo را به طور رسمی عرضه کرد.

تبلیغ اپلیکیشن Allo در صفحه اصلی گوگل

گوگل اپلیکیشن پیام رسان جدید خودش موسوم به Allo را به طور رسمی عرضه کرد. اپلیکیشن Allo همراه با یک دستیار نرم افزاری مشابه با سرویس گوگل Now عرضه شده است که در صورت استفاده از دستور Google@ می تواند به پرسش های شما پاسخ دهد.گوگل Allo توانست به رکورد 5 میلیون دانلود دست پیدا کند و در جایگاه هشتم جدول برترین ها قرار بگیرد؛ هرچند مدتی پس از این اتفاق این اپلیکیشن به جایگاه صد و پنجاه و هفتم سقوط کرد و به نوعی نشان داد که کاربران رفته رفته این اپلیکیشن را پاک کرده اند.

اما گوگل حالا تصمیم گرفته تا به تبلیغ این اپلیکیشن پیام رسان در صفحه اصلی خود که بسیار پر بازدید است بپردازد. البته پیش تر هم این غول فناوری از این روش برای تبلیغ اپلیکیشن تماس ویدیویی Duo و هم چنین گوشی های پیکسل خود استفاده کرده بود. حالا وقتی شما وارد صفحه اصلی گوگل می شوید، متوجه متنی کوچک می شوید که چنین پیامی را می رساند: به گوگل الو سلام کن. سرویس پیام رسان هوشمند برای اندروید و iOS.

احتمالاً این اقدام گوگل راهکار جدید این شرکت برای جذب بیشتری سهم بازار به سمت خودش است. قطعاً گوگل Allo در مسیر سختی برای جذب بیشتر کاربران قرار دارد، چرا که سرویس های پیام رسان شرکت های رقیب نیز در تلاشند تا بیش از پیش در معرض توجه کاربران قرار بگیرند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب