با قابلیت‌های نرم افزاری انحصاری گوشی پیکسل گوگل آشنا شوید

تنها گوشی‌های پیکسل گوگل اند که از امکانات این سیستم عامل به طور کامل بهره مند می‌شوند.

با قابلیت‌های نرم افزاری انحصاری گوشی پیکسل گوگل آشنا شوید

در حال که گوشی های اندرویدی یکی پس از دیگری و به تدریج، بروزرسانی اندروید 7 را دریافت می کنند، اما این تنها گوشی های پیکسل گوگل اند که از امکانات این سیستم عامل به طور کامل بهره مند می شوند. گوگل به این ترتیب تلاش می کند تا مشتریان بیشتری برای گوشی های جدید خود پیدا کند. در ادامه به بررسی قابلیت های نرم افزاری انحصاری گوشی های پیکسل گوگل می پردازیم.
گوشی های پیکسل گوگل با تمرکز زیاد بر واقعیت مجازی ساخته شده اند. این گوشی ها با بهره گیری از قابلیت Google Daydream تجربه ای عمیق و اثرگذار از تماشای فیلم، کنسرت و رویدادهای ورزشی را فراهم می کنند، به نحوی که انگار در محل رویداد حضور دارید. این پلتفرم امکان انجام بازی های مبتنی بر واقعیت مجازی را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.


قابلیت بعدی، دستیار گوگل است. این قابلیت نیز همچون Google Now با اتکا بر دستورات صوتی کار می کند. با این حال، توانایی دستیار صوتی گوگل در درک شوخی ها و سوال های پیچیده بیشتر از Google Now است. این سرویس همچنین با اسکن کردن تصاویر به نمایش درآمده در نمایشگر گوگی، اطلاعاتی راجع به آنها در اختیار کاربر قرار می دهد.
مزیت مهم دیگر این گوشی، در اختیار داشتن فضای نامحدود برای ذخیره سازی فیلم و تصویر ضبط شده توسط دوربین است. گوگل همچنین درباره کیفیت عالی دوربین این گوشی نیز صحبت های زیادی مطرح کرده و گفته قابلیت های منحصر به فردی در اختیار کاربران این گوشی قرار می گیرد. قابلیت smart burst یکی از همین موارداست که به کاربر اجازه می دهد تصویری مناسب را از میان چند تصویر انتخاب کند.


اگر تصویری را در حساب کاربری google Photos خود ذخیره کرده باشید، این تصویر به طور اتوماتیک از گوشی شما پاک می شود، چرا که این گوشی امکان پشتیبانی از کارت حافظه میکرو اس دی را ندارد.
رابط کاربری منحصر به فرد برای این گوشی یکی دیگر از خصوصیات مهم آن است. در صفحه خانگی این گوشی میانبرهای جدید وجود دارد، آیکون ها دایره ای شکل اند و اپ های محبوب کاربر در بالای صفحه قابل دسترسی است.
و در نهایت، مهم ترین قابلیت این گوشی ها، پشتیبانی گوگل از آنها در تمام ساعات شبانه روز است. در منوی تنظیمات محلی وجود دارد که کاربر از طریق آن می تواند به تیم پشتیبانی گوگل پیام ارسال کند، تماس بگیرد و یا به آنها اجازه دسترسی از راه دور به گوشی خود را بدهد.

با در نظر گرفتن همه این امکانات، هنوز هم افرادی هستند که معتقدند قیمت 649 دلاری برای این گوشی بسیار بالا است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب