شارژ آیفون 7 و گوش دادن به موسیقی از طریق هدفون به طور همزمان

فیل شیلر از مدیران ارشد کمپانی اپل، به دارندگان گوشی‌های آیفونی که می‌خواهند در حین شارژ گوشی، از طریق هدفون به موسیقی‌های مورد علاقه خود گوش دهند، پیشنهاد می‌دهد که لایتنینگ داک این شرکت را تهیه کنند

شارژ آیفون 7 و گوش دادن به موسیقی از طریق هدفون به طور همزمان

فیل شیلر از مدیران ارشد کمپانی اپل، به دارندگان گوشی های آیفونی که می خواهند در حین شارژ گوشی، از طریق هدفون به موسیقی های مورد علاقه خود گوش دهند، پیشنهاد می دهد که از لایتنینگ داک این شرکت که با قیمت 50 دلار در بازار به فروش می رسد استفاده کنند.

اما شاید بسیاری از کاربران، تمایلی به خرید چنین لوازم جانبی نداشته باشند و به دنبال راهکارهای جایگزین دیگری هستند. اینجاست که شرکت Belkin موفق به تولید آداپتوری تحت عنوان Audio + charge RockStar شده است که تنها 40 دلار قیمت دارد و به نظر همان چیزیست که کاربران به دنبال آن هستند.

همانطور که در تصویر می بیند، این آداپتور به گونه ای طراحی شده است که از یک طرف به پورت لایتنینگ گوشی آیفون 7 و یا 7 پلاس وصل می شود و در طرف دیگر آن دو پورت مشاهده می شود که می توان از این دو برای اتصال شارژر و هدفون استفاده کرد.

لازم به ذکر است که برای استفاده از این آداپتور، هدفون شما می بایست از نوع لایتنینگ باشد تا بتوانید از آن برای وصل کردن به این دستگاه و گوش دادن به موسیقی در حین شارژ استفاده کنید. به گفته شرکت سازنده، این آداپتو از خروجی صدای 48 کیلوهرتز 24 بیتی پشتیبانی می کند و هم اکنون در بازار خرید و فروش می شود.


شارژ آیفون 7 و گوش دادن به موسیقی از طریق هدفون به طور همزمان


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب