گوگل هوم،دستیار هوشمندی در خانه شما

گوگل هوم یک دستیار دیجیتالی شخصی برای خانه‌های هوشمند است؛ می‌توانید موزیک پخش کنید و باش حرف بزنید و از او بخواهید دستورات شما را اجرا کند و کنترل کامل خانه شما را به دست بگیرد.

گوگل هوم،دستیار هوشمندی در خانه شما

گوگل هوم یک دستیار دیجیتالی شخصی برای خانه‌های هوشمند است؛ می‌توانید موزیک پخش کنید و باش حرف بزنید و از او بخواهید دستورات شما را اجرا کند و کنترل کامل خانه شما را به دست بگیرد. فکر می‌کنید آوردن یک دستگاه هوشمند اختصاصی گوگل در منزل چه تجربه‌ای از کار در می‌آید؟

مطابق انتظارها در مراسم امشب گوگل؛ دستیار شخصی این شرکت هم وارد بازار رقابت داغ و تازه‌نفس بلندگوهای هوشمند شد. گوگل هوم رقیب تازه‌ای برای سیری، الکسا و آمازون اکو است. یک دستگاه بلندگوی هوشمند که می‌تواند با انواع سرویس‌های پخش موسیقی سینک شود و دستورات صوتی شما را انجام دهد و برخی امور کنترلی و مدیریتی خانه‌های هوشمند را به طور خودکار پیش ببرد. 

گوگل هوم از دو بخش ساخته شده است. بخش بالایی که حساس به لمس است و کاربر با لمس آن می‌تواند صدای بلندگو را کم و زیاد یا متوقف کند. روی کله گوگل هوم چهار چراغ LED هستند که همان چهار رنگ معروف لوگوی گوگل را نشان می‌دهند. در بخش زیرین سه بلندگو استفاده شده است. همچنین این دستگاه به دو میکروفون مجهز شده است. در آزمایش‌هایی که گوگل امشب روی سن انجام داد؛ به نظر می‌رسد که بلندگوها و میکروفن‌ها بهتر از آمازون اکو باشند و به خوبی از پس ماموریت واگذار شده برآیند. 

گوگل هوم می‌تواند با سرویس‌های صوتی و پخش موسیقی مانند یوتیوب موزیک، گوگل پلی موزیک، اسپاتیفای، پاندورا، iHeartRadio و Tuneln هماهنگ شود و البته کاربران می‌توانند یک سرویس را به عنوان پیش‌فرض انتخاب کنند. گوگل هوم می‌تواند در نقش یک استریم‌کننده نیز ظاهر شود و روی تلویزیون یا دیگر دستگاه‌های پخش صوتی و تصویری آهنگ پخش کند. 

در حال حاضر، گوگل هوم می‌تواند تجهیزات اینترنت اشیا شرکت‌هایی مانند نست و دیگر دستگاه‌های مشابه را کنترل کند اما گوگل انتظار دارد در آینده‌ای نزدیک بشود تمام دستگاه‌های اینترنت اشیا را با گوگل هوم کنترل کرد. 

گوگل هوم با قیمت ۱۲۹ دلار عرضه می‌شود. این محصول در چندین رنگ عرضه می‌شود که البته بخش بالایی سفید رنگ باقی می‌ماند و بخش زیرین تغییر رنگ خواهد داد.


گوگل هوم،دستیار هوشمندی در خانه شما

گوگل هوم،دستیار هوشمندی در خانه شما


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب