افزایش 64 درصدی سود خالص کمپانی لنوو در سه ماهه دوم 2016

گروه شرکت‌های لنوو که در حال حاضر، به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده رایانه‌های شخصی و یا همان پی‌سی‌ها در جهان محسوب می‌شود، از افزایش 64 درصدی سود خالص در دومین فصل از سال 2016 میلادی خبر داد.

افزایش 64 درصدی سود خالص کمپانی لنوو در سه ماهه دوم 2016

گروه شرکت های لنوو که در حال حاضر، به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده رایانه های شخصی و یا همان پی‌سی ها در جهان محسوب می شود، از افزایش 64 درصدی سود خالص در دومین فصل از سال 2016 میلادی خبر داد.

لنوو با اشاره به نقش پررنگ تجارت پی سی ها در دستیابی به این سود خیره کننده، عنوان کرد که مجموع سود خالص این شرکت در سه ماهه منتهی به ماه ژوئن، از رقم 105 میلیون دلار در مدت زمان مشابه سال گذشته به 173 میلیون دلار رسیده است.

این در حالیست که پیش‌تر تحلیلگران بازار، سود خالص 130.1 میلیون دلاری را برای این کمپانی پیش بینی کرده بودند و بدین ترتیب، لنوو با گذشتن از این رقم، عملکردی فراتر از تصور را در این سه ماهه از خود نشان داد.

در این گزارش، مجموع درآمدهای این شرکت برابر با 10.5 میلیارد دلار عنوان شده است که از افزایشی 6 درصدی در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته (9.63 میلیارد دلار) خبر می دهد.

یانگ یوانکینگ، رییس کمپانی لنوو در این خصوص عنوان می کند:"توانستیم از بازار پی سی ها، نهایت استفاده را ببریم و بخش قابل توجهی از درآمدهای خود را از این راه به دست آوریم. اما بازار گوشی های هوشمند، چندان پررونق نبود و در تلاشیم که بتوانیم با توجه به کاهش تقاضای جهانی برای اسمارت فون ها، محصولاتی متناسب با نیاز کاربران عرضه کنیم."

این شرکت همانند بسیاری از کمپانی های بزرگ چینی همچون شیائومی، قصد دارد تا با گسترش و توسعه فعالیت های خود در زمینه های مختلف، سهمی از بازارهای نوظهور را از آن خود کند و به گفته تحلیلگران، اگر می خواهد در بازار اسمارت فون ها نیز موفق عمل کند، می بایست تغییری اساسی را در استراتژی گوشی های هوشمند خود ایجاد کند و محصولاتی قابل رقابت با نمونه های تولید شده کمپانی های دیگری همچون هواوی و شیائومی را روانه بازار کند.


افزایش 64 درصدی سود خالص کمپانی لنوو در سه ماهه دوم 2016


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب