عمر سرویس موسیقی Milk Music سامسونگ به پایان رسید

کمپانی سامسونگ چند هفته پیش از تصمیم خود برای پایان دادن به تنها سرویس موسیقی خود موسوم به میلک موزیک خبر داد

کمپانی سامسونگ چند هفته پیش از تصمیم خود برای پایان دادن به تنها سرویس موسیقی خود موسوم به میلک موزیک خبر داد.

این شرکت کره ای به کاربران خود اعلام کرد که از این پس می توانند از سرویس Slacker که بعنوان سرویس جایگزین معرفی شده است، استفاده کنند. میلک موزیک که در ابتدا با امید و آرزوهای فراوانی رونمایی شد، با استقبال مورد انتظار مسئولین سامسونگ همراه نشد. این سرویس در سال 2014 و به منظور رقابت با سرویس هایی همچون پاندورا و اسپاتیفای معرفی شد اما نتوانست خود را در دل کاربران گوشی های این شرکت کره ای جا کند.

در همین رابطه، امروز آقای دونکان اورل-جونز، مدیرعامل شرکت Slacker در این خصوص عنوان کرد:

نمی توانیم در خصوص چرایی تصمیم سامسونگ برای متوقف کردن سرویس موسیقی خود اظهارنظر کنیم، اما امیدواریم که این تصمیم تاثیر سویی بر روی کاربران نداشته باشد. حال از آن جایی که سرویس میلک موزیک مبتنی بر Slacker Radio بود، طرفداران موسیقی می توانند تجربه گوش دادن به آهنگ های دلخواهشان را از طریق این سرویس ادامه دهند. برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند استفاده از این سرویس را تست کنند، امکان استفاده آزمایشی به صورت رایگان برای آن ها فراهم شده است.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب