کدام شرکت بیشترین پاور بانک‌ها را در جهان فروخته است؟

اگر جزو افرادی هستید که در طول روز به صورت پیوسته از گوشی تان استفاده می‌کنید، پاور بانک‌ها یکی از نیازهای اصلی شما هستند. با استفاده از یک پاوربانک قدرتمند می‌توانید چندین بار در طول روز باتری خالی

کدام شرکت بیشترین پاور بانک‌ها را در جهان فروخته است؟

در حال حاضر شرکت‌های مختلفی در سراسر جهان به تولید تجهیزات جانبی برای گوشی های هوشمند می‌پردازند، از جمله قاب محافظ، تجهیزات برای شارژ بی سیم، شارژر خودرو و البته پاور بانک. با توجه به پیشرفته شدن گوشی‌های هوشمند و امکانات مختلفی که در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، اگر جزو افرادی هستید که در طول روز به صورت پیوسته از گوشی تان استفاده می‌کنید، پاور بانک‌ها یکی از نیازهای اصلی شما هستند. با استفاده از یک پاوربانک قدرتمند می‌توانید چندین بار در طول روز باتری خالی گوشی خود را به صورت کامل شارژ کنید.

به نظر شما کدام یک از شرکت‌های تولید کننده تجهیزات، بیشترین پاور بانک را در سراسر جهان فروخته است؟ احتمالا درست حدس زدید، شیائومی، برندی که این روزها شاهد حضور گسترده تجهیزات جانبی آن در بازار ایران نیز هستیم.شرکت شیائومی تا به امروز 55 میلیون پاوربانک فروخته است که شامل شش مدل مختلف با ظرفیت‌های متنوعی از 5000 تا 20000 هزار میلی آمپر ساعت می‌شوند.

شیائومی روز گذشته محصولی جدید به نام Mi PowerBank Pro را نیز به خط تولید خود اضافه کرد، پاوربانکی که دارای یک باتری 10000 میلی آمپر ساعت، یک پورت USB C و یک کاور نرم است که از آن محافظت می‌کند. قیمت این پاوربانک 35 دلار تعین شده است.


کدام شرکت بیشترین پاور بانک‌ها را در جهان فروخته است؟


کدام شرکت بیشترین پاور بانک‌ها را در جهان فروخته است؟


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب