ساکنین کره جنوبی بهترین سرعت اینترنت را تجربه می‌کنند

بر اساس یک گزارش از سوی شرکت Opensignal که اطلاعات شبکه‌های موبایلی 95 کشور مختلف را بررسی می‌کند، کشور کره جنوبی از بالاترین سرعت اینترنت در هر دو بخش دیتا و وای فای بهره می‌برد.

ساکنین کره جنوبی بهترین سرعت اینترنت را تجربه می‌کنند

 بر اساس یک گزارش از سوی شرکت Opensignal که اطلاعات شبکه های موبایلی 95 کشور مختلف را بررسی می کند، کشور کره جنوبی از بالاترین سرعت اینترنت در هر دو بخش دیتا و وای فای بهره می برد. مردم کشور کره جنوبی به طور میانگین از سرعتی معادل 41.34 مگابایت بر ثانیه استفاده می کنند در حالی که در کشور افغانستان با قرارگیری در انتهای این لیست، میانگین سرعت اینترنت 2.2 مگابایت بر ثانیه را تجربه می کند. میانگین سرعت اینترنت در آمریکا نیز به 12.34 مگابایت بر ثانیه می رسد اما در کشورهای مجارستان 26.15 مگابایت بر ثانیه، لیتوانی 21.47 مگابایت بر ثانیه و چین 17.95 مگابایت بر ثانیه است.

شبکه وای فای رایج ترین نوع شبکه در گوشی های OpenSignal است و تعجب آور نیست که سرعت وایرلس معمولاً در بسیاری از مناطق بالاتر از شبکه های موبایلی ست. این واقعیت برای کشورهایی مثل ترینیداد، توباگو و بوسنی هرزگوین که در آخرین رده های جدول پوشش موبایلی و سرعت اینترنت قرار دارند نیز کاملاً قابل لمس است. اما اکثراً مناطقی که در صدر جدول و در بین پنچ کشور برتر قرار دارند از وای فای استفاده می کنند.

این در حالی ست که آمریکایی ها تنها نیمی از زمان اتصال خود را روی شبکه وای فای هستند. با توجه به اینکه بیش از 70 درصد کاربران کشور هلند از ارتباطات وایرلس استفاده می کنند و احتمالاً زیر ساخت های وای فای عمومی قدرتمندی را در اختیار دارند، در این بخش هلند رتبه اول را کسب می کند. اما اگر از زاویه شبکه موبایلی به قضیه نگاه کنیم، جهانیان به پای کره جنوبی نخواهند رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
حرکت نوسانی از فیزیک چهارم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : پدرام رحمتی