اپل موزیک 17 میلیون مشترک دارد

مدیر عامل این کمپانی، تیم کوک، اعلام کرد که اپل موزیک در حال حاضر 17 میلیون مشترک دارد.

مدیر عامل این کمپانی، تیم کوک، اعلام کرد که اپل موزیک در حال حاضر 17 میلیون مشترک دارد. این سرویس استریمینگ موزیک حدود 15 ماه پیش کارخود را آغاز کرد و در همین مدت تعداد مشترکین آن به بیش از نیمی از مشترکین سردمدار این حوزه یعنی اسپاتیفای رسیده است. اسپاتیفای بیش از یک دهه است که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است.


اسپاتیفای در مجموع بیش از 100 میلیون مشترک دارد؛ البته 70 میلیون نفر از آنها از سرویس رایگان اسپاتیفای که دربرگیرنده تبلیغات می شود استفاده می کنند. اپل موزیک از چنین طرحی برخوردار نیست، اما به تمامی کاربران iOS و کاربران اندرویدی که اپلیکیشن اپل موزیک را دانلود کرده باشند اجازه می دهد از یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه استفاده کنند. این امکانی است که اسپاتیفای فاقد آن است.


هزینه اشتراک اپل موزیک 9.99 دلار در ماه برای یک کاربر (4.99 دلار برای دانشجویان) و 14.99 دلار برای یک خانواده شش نفره است. طرح دیگری هم در اختیار کاربران است که با استفاده از آن می توانند با پرداخت 8.25 دلار برای یک سال از تخفیفی 18 درصدی بهره مند شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب