اپل موزیک 17 میلیون مشترک دارد

مدیر عامل این کمپانی، تیم کوک، اعلام کرد که اپل موزیک در حال حاضر 17 میلیون مشترک دارد.

اپل موزیک 17 میلیون مشترک دارد

مدیر عامل این کمپانی، تیم کوک، اعلام کرد که اپل موزیک در حال حاضر 17 میلیون مشترک دارد. این سرویس استریمینگ موزیک حدود 15 ماه پیش کارخود را آغاز کرد و در همین مدت تعداد مشترکین آن به بیش از نیمی از مشترکین سردمدار این حوزه یعنی اسپاتیفای رسیده است. اسپاتیفای بیش از یک دهه است که فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است.


اسپاتیفای در مجموع بیش از 100 میلیون مشترک دارد؛ البته 70 میلیون نفر از آنها از سرویس رایگان اسپاتیفای که دربرگیرنده تبلیغات می شود استفاده می کنند. اپل موزیک از چنین طرحی برخوردار نیست، اما به تمامی کاربران iOS و کاربران اندرویدی که اپلیکیشن اپل موزیک را دانلود کرده باشند اجازه می دهد از یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه استفاده کنند. این امکانی است که اسپاتیفای فاقد آن است.


هزینه اشتراک اپل موزیک 9.99 دلار در ماه برای یک کاربر (4.99 دلار برای دانشجویان) و 14.99 دلار برای یک خانواده شش نفره است. طرح دیگری هم در اختیار کاربران است که با استفاده از آن می توانند با پرداخت 8.25 دلار برای یک سال از تخفیفی 18 درصدی بهره مند شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب