دکمه‌ی نرم افزاری؛جایگزین خرابی دکمه هوم آیفون 7

حتما می‌دانید که آیفون 7 جدید اپل دارای یک دکمه هوم ثابت به جای دکمه‌ای با قابلیت حرکت فیزیکی است اما خبر جدیدی که درباره این دکمه هوم غیر مکانیکی منتشر شده این است که اگر این دکمه از کار بیافتد

دکمه‌ی نرم افزاری؛جایگزین خرابی دکمه هوم آیفون 7

آیفون 7 جدید اپل دارای یک دکمه هوم ثابت به جای دکمه‌ای با قابلیت حرکت فیزیکی است اما خبر جدیدی که درباره این دکمه هوم غیر مکانیکی منتشر شده این است که اگر این دکمه از کار بیافتد، اپل یک راهکار نرم افزاری در بروزرسانی iOS 10 در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد تا کاربران بتوانند به صورت موقت و تا زمان تعمیر گوشی از آن استفاده کنند. مطابق با این راهکار نرم افزاری جدید در صورتی که دکمه هوم غیر فیزیکی آیفون شما از کار بیافتد می‌توانید به صورت موقت از دکمه‌ای استفاده کنید که روی نمایشگر گوشی شما ظاهر خواهد شد. این خبر توسط یکی از خوانندگان وب سایت MacRumors در فروم این سایت به اشتراک گذاشته شده است.

از آنجایی که دکمه هوم آیفون 7 حساس به فشار است و مبتنی بر بازخورد لمسی کار می‌کند، قرار گرفتن آن در کنار iOS 10 به این معناست که نرم افزار می‌تواند به صورت خودکار خراب شدن یا عملکرد نامطلوب دکمه هوم را شناسایی کرده و سپس این راهکار نرم افزاری را در اختیار کاربر قرار دهد.

به گفته این کاربر، بازخورد لمسی آیفون 7 او پس از خاموش شدن ناگهانی دستگاه حین شارژ عملکردی عجیب داشته است. این کاربر گوشی خود را ریست کرده اما پس از کار نکردن مجدد دکمه هوم، iOS 10 پیامی را به او نمایش داده مبنی بر اینکه دکمه هوم به تعمیر نیاز دارد و سپس به کاربر پیشنهاد داده که می‌تواند از یک دکمه هوم نرم افزاری روی نمایشگر گوشی خود درست بالای دکمه هوم فیزکی استفاده کند.

انتظار می‌رود که اپل در آیفون‌های سال بعد نیز از دکمه‌ هوم غیر مکانیکی استفاده کند زیرا چنین دکمه‌ای فاقد قطعه متحرک بوده و درنتیجه احتمال خراب شدن آن نیز کمتر خواهد بود.


دکمه‌ی نرم افزاری؛جایگزین خرابی دکمه هوم آیفون 7


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب