نوروز 96

کمپانی دل با تبلت‌های اندرویدی خود خداحافظی کرد

کمپانی با سابقه و محبوب دل،از تصمیم خود برای پایان دادن به خط تولید تبلت‌های اندرویدی سری Venue خبر دادکمپانی با سابقه و محبوب دل، از تصمیم خود برای پایان دادن به خط تولید تبلت های اندرویدی سری Venue خبر داد و اعلام کرد که دیگر بروزرسانی برای سیستم عامل این تبلت ها ارسال نخواهد شد.

این تصمیم در حالی گرفته شد که گفته می شود این شرکت قصد دارد تا بیش از پیش تمرکز خود را به تولید تبلت های دو در یک و یا همان هیبریدی معطوف کند. سخنگوی دل در این خصوص عنوان می کند: "بازار تبلت ها با ورود کمپانی های بزرگ و کوچک اشباع شده و اکنون شاهد کاهش تقاضا از سوی خریداران هستیم. از این رو، تصمیم گرفتیم تا خط تولید تبلت های اندرویدی سری Venue را متوقف کنیم."

وی در ادامه افزود که این روزها، طرفداران دستگاه های هیبریدی روز به روز در حال افزایش اند، چرا که کاربران به دنبال محصولی هستند که علاوه بر برخورداری از قدرت یک پی سی، از وزن و ابعاد مناسبی نیز برای جابجایی و حمل و نقل برخوردار باشد.

همچنین این شرکت به تولید تبلت های سری Wyse Cloud Connect نیز که همانند مدل قبلی از سیستم عامل اندروید بهره می برد، پایان خواهد داد.اما این بدین معنی نیست که همه چیز برای دارندگان این محصولات به پایان خواهد رسید چرا که به گفته سخنگوی دل، این شرکت همچنان به تعهدات خود نسبت به دارندگان این تبلت ها پایبند خواهد بود.

کرک شل، از مدیران ارشد کمپانی دل در خصوص این تصمیم نوشت:"دستگاه های دو در یک که از نمایشگر های 10 تا 13 اینچی بهره می برند، می توانند تجربه کار با یک لپ تاپ در کنار لذت استفاده از یک تبلت را برای کاربران به ارمغان بیاورند و این محصول، همان چیزیست که مشتریان ما به دنبال آن هستند و ما را به سرمایه گذاری و نوآوری در این زمینه ترغیب می کنند."


کمپانی دل با تبلت‌های اندرویدی خود خداحافظی کرد


منبع :