اپلیکیشنی که سرعت آهنگ را مبتنی بر ضربان قلب شما تغییر می‌دهد

اغلب موارد آهنگی که به آن گوشی می‌دهیم را مبتنی بر شرایط روحی خود در آن لحظه انتخاب می‌کنیم

اپلیکیشنی که سرعت آهنگ را مبتنی بر ضربان قلب شما تغییر می‌دهد

اغلب موارد آهنگی که به آن گوشی می‌دهیم را مبتنی بر شرایط روحی خود در آن لحظه انتخاب می‌کنیم و به همین دلیل است که فهرست آهنگ‌های مختلف را متناسب با شرایط مختلف برای مثال موسیقی‌های آرامبخش یا مناسب باشگاه در گوشی خود ذخیره داریم. اما آیا تا به حال این فکر کرده‌اید که سرعت موسیقی متناسب با شرایط شما به طور خودکار تغییر کند؟

به تازگی شخصی به نام Jonathan Dagan که بیشتر با نام j.viewz شناخته می‌شود و در حوزه ریمیکس، ترانه سرایی و هنرهای تصویری فعالیت می‌کند، برای عرضه آهنگ جدید خود به نام Almost Forgot از یک موزیک ویدیوی تعاملی استفاده کرده است. این موزیک ویدیو به جای اینکه در یوتیوب عرضه شود در قالب یک اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن از دوربین گوشی هوشمند شما استفاده می‌کند تا بتواند ضربان قلبتان را اسکن کرده و گام آهنگ را متناسب با شرایط شما تنظیم کند. به این ترتیب اگر حین گوش کردن به این آهنگ در باشگاه مشغول دویدن روی تردمیل باشید، گام آهنگ افزایش پیدا می‌کند اما زمانی که ضربان قلب شما آهسته باشد، گام آهنگ نیز متناسب با آن پایین خواهد بود.

این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای پلتفرم iOS عرضه شده است.در گذشته نیز تلاش‌های مشابهی در این زمینه انجام شده است، برای مثال Spotify Run، که در آن کاربران یک ضرب آهنگ خاص را انتخاب می‌کنند و اسپاتیفای تلاش می‌کند تا آهنگ‌هایی را که با این ضرب آهنگ مطابقت دارد پیدا کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب