برنامه 150 دانشگاه برای تبدیل شدن به دانشگاه سبز

وزیر علوم،تحقیقات و فناوری گفت: ضرورت دارد در بخش‌های ستادی نیز این رویه ادامه یابد.

برنامه 150 دانشگاه برای تبدیل شدن به دانشگاه سبز

وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با اشاره به برنامه های در دست اقدام 150 دانشگاه و موسسه آموزش عالی برای تبدیل شدن به دانشگاه سبز ، حفظ محیط زیست و کاهش مصرف انرژی گفت: ضرورت دارد در بخش های ستادی نیز این رویه ادامه یابد.

به گزارش ایسنا، دکتر محمد فرهادی در جلسه شورای مدیران وزارت علوم گفت: باید همه واحدها و دانشگاهها در هزینه های خود صرفه جویی کنند.
دکتر فرهادی در ادامه سخنان خود گفت: ارتقای کیفیّت در همه فرآیندهای جاری در آموزش عالی از اهداف ما است لذا ضرورت دارد ماموریت ها و وظایف همه بخش ها روشن و مورد نظارت مستمر قرار بگیرد.
وزیر علوم با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و جلب رضایت آنان گفت: تمامی مدیران باید پس از بررسی های کارشناسی درخواست های ارباب رجوع، به شکل شفاف و روشن پاسخ لازم را ارائه کنند و ارائه پاسخ مشمول مرور زمان نشود.
در ادامه این نشست دکتر شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر با اشاره به دستور جلسه این نشست در خصوص نقش مدیران میانی در تصمیم گیری ها گفت: مدیران میانی نقش هدایتگر را در اخذ تصمیمات دارند و باید با استفاده از نظرات کارشناسان و مشارکت جمعی آنان، موضوعات را بررسی کرده و پیشنهادات خودرا به مدیران عالی ارائه کنند.
دکتر باقری رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی نیز در این نشست گفت: مسئولیت اصلی جلب رضایت ارباب رجوع و پاسخگویی مطلوب به آنان بر عهده مدیران میانی است که با بسیج امکانات و استفاده از ظرفیت های قانونی و کارشناسی باید در اسرع وقت به متقاضیان پاسخ دهند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد سعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم در جمع بندی نهایی این نشست گفت: هدف اصلی از برگزاری شورای مدیران ، ایجاد همدلی ، اشتراک مساعی ، تبادل نظر و هم افزایی و هم راستایی انگیزش ها و نگرش های مدیران حوزه های مختلف است .

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب