اپل ساخت لنزهای آیفون 7 از جنس یاقوت کبود را تایید کرد

مطابق با گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است، پیش بینی می‌شد که اپل برای ساخت لنزهای دوربین آیفون 7 از یاقوت کبود استفاده نکرده است.

اپل ساخت لنزهای آیفون 7 از جنس یاقوت کبود را تایید کرد

مطابق با گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده است، پیش بینی می‌شد که اپل برای ساخت لنزهای دوربین آیفون 7 از یاقوت کبود استفاده نکرده است. 

اکنون اپل به این شایعات واکنش نشان داده و تایید کرده است که برای ساخت لنزهای آیفون جدیدش از یاقوت کبود استفاده کرده است. هم چنین به گفته اپل پوشش سنسور تاچ آی دی آیفون نیز از جنس یاقوت کبود است، پوششی که در آیفون‌های قبلی نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

اپل تایید کرده است که لنزهای دوربین آیفون 7 از یاقوت هستند و این لنزها تحت شرایط آزمایشگاهی مناسب، نتایج سختی و خلوص مورد انتظار از یاقوت کبود را بدست آورده‌اند.

پس دلیل خط و خش برداشتن لنزها در تست معروفِ مقایسه با ساعت تیسوت چه بوده است؟ اپل چگونه می تواند ادعا کند که جنس این لنزها از یاقوت است وقتی که راحت تر از یاقوت واقعی خراش برمیدارند؟ به گفته Rene Ritchie از iMore، خط و خراش‌های این ویدیو در واقع شکستگی هستند. شکستگی در مقابل خط و خراش زمانی اتفاق می افتد که جسمی بسیار نازک در اختیار دارید، در مقابل ساعتی بسیار ضخیم برای مقایسه، و بدون هیچ نوع کنترلی به این جسم نازک فشار وارد می کنید.

این در حالی است که فشار وارد شده به این جسم‌ها با ضخامت‌های مختلف باید کنترل شده باشد تا فشار وارده به هر دو یکسان باشد و بتوان نتایج تست آنها را با یکدیگر مقایسه کرد. لنزهای آیفون 7 آنقدر نازک هستند که احتمال داشت در این تست به جای خراش برداشتن کاملا خرد شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب