برگزاری جشنواره سیزدهم شیخ بهایی کلید خورد

سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی همزمان با سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در روزهای اول و دوم اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ در اصفهان برگزار خواهد شد.

سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی همزمان با سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی در روزهای اول و دوم اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ در اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، دکتر کورش خسروی دبیر سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در این باره گفت: جذب سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی به جشنواره سیزدهم از مردادماه ۱۳۹۵ آغاز شده است و امیدواریم در این دوره جشنواره شاهد حضور پررنگ‌تر و قوی‌تر سرمایه‌گذاران باشیم.

دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی ادامه داد: به منظور ارتقا کیفیت فرصت‌های سرمایه‌گذاری، همه طرح‌های ارسالی از مسیر داوری جشنواره، یعنی بخش طراحان کسب و کار و فن آفرینان عبور خواهند کرد و در صورت تایید داوران طرح‌های منتخب به سرمایه‌گذاران معرفی خواهند ‌شد.

وی با بیان اینکه سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی روزهای اول و دوم اردیبهشت سال ۹۶ همزمان با سومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی برگزار می‌شود، اضافه کرد: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی هر ساله از سوی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف ترویج و توسعه فن‌آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن‌آفرینان به عنوان موتور حرکت و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و ایجاد فضای تعامل در میان فعالان عرصه‌های مختلف فن‌آفرینی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب