بلک بری به پشتیبانی از OS 10 ادامه خواهد داد

حدود یک هفته پیش بلک بری اعلام کرد که قصد دارد تجارت سخت افزاری را کنار بگذارد و تمرکز خود را روی نرم افزار جمع کند.

بلک بری به پشتیبانی از OS 10 ادامه خواهد داد

حدود یک هفته پیش بلک بری اعلام کرد که قصد دارد تجارت سخت افزاری را کنار بگذارد و تمرکز خود را روی نرم افزار جمع کند. این یعنی دیگر نباید انتظار داشته باشیم اسمارت فون جدیدی از سوی بلک بری معرفی شود اما این برند توسط شرکت های سوم شخص دیگر که می خواهند از نام بلک بری برای گوشی های خود استفاده کنند زنده خواهد ماند.
با توجه به تصمیمات جدید این شرکت، سرنوشت OS 10 چه خواهد شد؟ آیا رفته رفته شاهد از بین رفتن آن خواهیم بود؟ خبر خوشحال کننده برای طرفداران این پلتفرم، زنده ماندن OS 10 است.
بر اساس مصاحبه ای که با یکی از مسئولین بلک بری صورت گرفته:

ما به پشتیبانی از بلک بری 10 ادامه خواهیم داد و برخی از شرکت ها علاقه مندند از این سیستم عامل روی گوشی های خود استفاده کنند.


طبق این مصاحبه فعلاً پشتیبانی از OS 10 مثل همیشه ادامه خواهد داشت و آینده آن وابسته به تقاضای بازار و دوام این پلتفرم خواهد بود. این احتمال هم وجود دارد که گوشی های مجهز به سیستم عامل بلک بری 10 جدیدی تولید شود و حیات آن را تضمین کند.
شاید باور همه این خبرها در کنار هم کمی سخت باشد. عجیب نیست که بلک بری همچنان بخواهد از سیستم عامل موبایلی خود پشتیبانی کند اما بهتر است به خاطر بیاورید که مدت زیادی از عرضه بلک بری 10 روی جدیدترین محصول این شرکت نگذشته بود که گوشی های اندرویدی بلک بری تولید شدند. اما کسی چه می داند؟ شاید بلک بری روزی دوباره طرفدارانش را شگفت زده کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب