تجهیز 13 خوابگاه دانشگاه بیرجند به امکانات ورزشی

معاون دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: 3500 دانشجوی این دانشگاه در 13 خوابگاه دانشجویی از امکانات و فضای ورزشی برخوردار شدند.معاون دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت: 3500 دانشجوی این دانشگاه در 13 خوابگاه دانشجویی از امکانات و فضای ورزشی برخوردار شدند.

به گزارش ایسنا، حسن خورشیدزاده در جمع خبرنگاران، با اعلام این مطلب اظهار داشت: 13 خوابگاه دانشجویی دانشگاه بیرجند از فضا و امکانات ورزشی برخوردار شدند و هزینه محوطه‌سازی، ایجاد فضا و تجهیزات ورزشی خوابگاه‌های پردیس‌های دانشگاه بیرجند بالغ بر یک میلیارد تومان است و این طرح‌ها طی یک سال عملیاتی شده‌اند.

معاون دانشجویی دانشگاه بیرجند تصریح کرد: 3500 دانشجوی خوابگاهی این دانشگاه در سال تحصیلی جدید می‌توانند از امکانات و فضای ورزشی استفاده کنند.

خورشیدزاده یادآور شد: مجموعه آبی میلاد، سالن رزمی، سالن تنیس، زمین چمن، واحدهای ورزشی وحدت، نشاط، زمین‌های روباز ورزشی خوابگاه‌های ابوذر، امیرآباد و سرو، باشگاه بدنسازی سروش، ایستگاه تندرستی خوابگاه‌های صدف، امیرآباد و توحید، اتاق شطرنج و سوله ورزشی امیرآباد، سالن ورزشی تختی، جاده تندرستی و ایستگاه ایروبیک از دیگر فضاهای ورزشی دانشگاه بیرجند است که دانشجویان می‌توانند برای انجام فعالیت‌های ورزشی خود استفاده کنند.

اسیدو باز از شیمی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : فرزاد نجفی کرمی